Teknik Analiz

Yeni Terra (LUNA), Binance listelemesiyle uçuşa geçti!

Google News Abone Ol

Terra ekibi tarafından kısa bir süre önce piyasaya sürülen yeni LUNA, bugün dünyanın en büyük borsalarından Binance üzerinde listelenmeye başladı. Terra 2.0ın aldığı bu listelemeyle birlikte de adeta uçuşa geçtiği görülüyor. Peki Terra (LUNA) için bu yükseliş devam edecek mi? İşte detaylar…

Terra (LUNA) %40 yükseldi

Binance üzerinde listelenmeye başlayan yeni Terra (LUNA) projesi kısa sürede %40 yükselmeyi başardı.

LUNA analiz

Dünyanın en büyük kripto para borsasında aktif olarak listelenmeye başlanan yeni LUNA, haber yayın saatleri itibariyle 9.45 dolarlık noktada işlem görüyor. Listeleme haberiyle birlikte gün içerisinde görülen en yüksek seviyeyse 11.97 dolar oldu. Bu seviyeden önemli bir düzeltme gören LUNA’nın buna rağmen %40 yükselmesi yatırımcılarını sevindirdi.

Binance kullanıcıları, şu anda yeni Terra (LUNA) varlıkları ile işlem yapabiliyorlar. Aslında daha öncesinde piyasaya sürülen yeni Terra 2.0 projesinin Binance üzerinde listelenmesi bir miktar uzun sürdü. Diğer borsalara göre ortalama 3 gün daha sonra listeleme başlatan borsanın milyonlarca aktif kullanıcısı bulunuyor. Bu yüzden de Terra airdrop dağıtımının bitişinin beklendiği düşünülmekte.

Yeni Terra projesi yükselişini sürdürecek mi?

31 Mayıs itibariyle kripto para piyasalarında başta Bitcoin olmak üzere birçok ismin önemli yükselişler sergilediği görülüyor. Bunlardan biri olan yeni Terra projesinin de %40 yükselişi yatırımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmış durumda. Ancak, yatırımcılar daha önce piyasalarda büyük bir çöküşe neden olan LUNA’nın tekrardan düşüş yaşamasından endişe ediyor.

Yeni Terra (LUNA) coin projesi için şu anda 10 dolarlık direnç noktası gücünü koruyor. Gün içerisinde neredeyse 12 dolara ulaşılmasına karşın bunun oldukça kısa sürdüğünü belirtmek gerek. Bu nedenle de listelemenin de etkisiyle boğaların 10 doları tekrardan kazanmaya çalışacaklarına şahit olacağız. Yaşanan artışın korunamaması durumundaysa ayılar tekrardan ağırlığını hissettirebilirler. Buna bağlı olarak da kademeli şekilde 8 dolar ve ardından da 6 dolara kadar düşüş görmek mümkün olacaktır.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir