Altcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Yeni Devralma Teklifi Karışık Tepkilerle Karşılanırken SUSHI %10 Arttı!

Google News Abone Ol

SushiSwap merkezi olmayan borsasının “governance token”ı SUSHI’nin fiyatı, Sushi Decentralized Autonomous Organization’nun (DAO) yeniden yapılandırılması için yeni bir teklifin ortaya çıkmasından sonra Pazartesi günü değer kazandı.

Pazartesi günü saat 13:02’de SUSHI, son 24 saatte %10,6 ve haftalık %14,9 artışla 6,05 USD’den işlem gördü. Genel olarak, bir ayda %45 düştü ve bir yılda yaklaşık %182 arttı.

Yukarıda bahsedilen öneri, Avalanche (AVAX) üzerinde bir uygulama geliştiricisi ve Wonderland (TIME), Popsicle Finance (ICE) ve Abracadabra.Money (SPELL) gibi projelere bağlı popüler merkezi olmayan finans (DeFi) savunucusu Daniele Sestagalli tarafından ortaya atıldı ve esasen Sushi’nin Sestagalli’nin ‘Frog Nation’ kolektifi olarak bilinen kendi topluluğu tarafından ele geçirilmesini içerdi.

Sushi’nin kullanıcı forumunda yayın yapan Daniel Sestagalli, projeye “ek yön getirmeyi” ve Sushi’nin merkezi olmayan borsa haline gelmesine yardımcı olmayı amaçlayan “bir hizmet kolektifi” aracılığıyla Sushi projesinin yeni bir üyesi olarak kendini önerdi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir