KriptoKripto HaberleriRipple HaberleriTüm Teknik Analizler

Ripple (XRP) Teknik Analizi: XRP, Hukuki Savaşta Kritik Güncellemeden Sonra %10 Yükseldi!

XRP belirttiğimiz alım bölgesinden yaklaşık %35 yükseldi!

Google News Abone Ol

sec ripple dava

XRP’nin fiyatı, ödeme şirketi Ripple ile iki yöneticisi arasındaki ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı yasal savaş yeni bir gelişme gördüğü için kendi kendine hareket etmeye başladı. New York’un Güney Bölgesi’ndeki bir mahkemede bulunan bir belge dosyasına göre, Bölge Yargıcı şirketin “adil ihbar savunması” kullanmasına izin verecek.

Başka bir deyişle, Ripple, düzenleyicinin XRP ve halka açık yelkenlerinin potansiyel olarak ABD yasalarını ihlal edebileceği konusunda kendisine bilgi vermediğini kendi lehine tartışabilecektir. Bitcoinist tarafından daha önce bildirildiği gibi, ödeme şirketi SEC’e token teklifini sorduğunu iddia ediyor.

Ancak şirket, XRP ile ilgili düzenleyici netlik sağlayamadığını iddia ediyor. Ripple’ın savunmasını desteklemek için, yasal firma Perkins Coie’den şirketin token teklifinin yasallığı hakkında iki ayrı raporun kayıtları var.

XRP, Genel Piyasadan Kendini Ayrıldı!

XRP topluluğu, düzenleyiciye karşı bir avantaj sağlayacağını düşündükleri için son mahkeme kararını kutladı. Bu gelişme hakkında yorum yapan hukuk uzmanı Jeremy Hogan, şu yorumu yaptı: “Bu hafta Ripple v. SEC davasında bekleyen kararlar üzerinde çalıştığınızı biliyorum. Kendim ve diğer ilgili taraflar adına, mümkünse bu kararları BUGÜN almak istiyoruz.”

Bir önceki XRP analizimize buradan ulaşabilirsiniz.

SEC ve Ripple karşı karşıya! Bu iki yasal not davanın dönüm noktası olabilir! XRP Güncel Teknik Analiz

Belirttiğimiz mor bölge destek noktası olarak çalıştı ve yaklaşık %35 primlendi!

XRP GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ!

XRPUSDT 2022 03 13 00 54 40

Ripple’ı 4 saatlik grafikte incelediğimizde daha öncesinde alım lokasyonu olarak değerlendirdiğimiz bölge destek olarak çalıştıktan sonra olumlu haberleriyle birlikte yatırımcılarını sevindirdi. Şimdi tekrardan değerlendirmemiz gerekirse direnç bölgesine yakın bölgeden tepki yedikten sonra aralığın orta bölgesini test etti. Piyasa şartları olumlu gittiği sürece üstteki gri kutuyu deneyebileceğini düşünüyoruz. Ancak dikkat etmemiz gereken ise haberle birlikte gelen ve dengesizlik yaratan mumu fiyat doldurabilir. Kısa vadede önemseyebileceğimiz seviyeleri grafik üzerinde işaretledik.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir