Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEditörün SeçimiKriptoKripto Haberleri
Trend

WisdomTree, Kripto Ürünlerini Avrupa’da Genişletmeye Devam Ediyor! Üç Yeni ETP Piyasaya Sürdü!

Google News Abone Ol

Amerikan borsa yatırım fonu (ETF) sağlayıcısı WisdomTree; Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) tarafından desteklenen üç yeni kripto borsasında işlem gören ürünü (ETP) piyasaya sürerek kripto para birimi ürünlerini Avrupa’da genişletmeye devam ediyor.

WisdomTree Salı günü, üç adet yeni kriptoya bağlı ETP piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bunlar:

  1. WisdomTree Solana (SOLW)
  2. WisdomTree Cardano (ADAW)
  3. WisdomTree Polkadot (DOTW)

ETP’ler halihazırda Deutsche Börse’nin Xetra’sı, İsviçre SIX borsası ve İsviçre Menkul Kıymetler Borsası gibi büyük Avrupa dijital borsalarında listelenmiş bulunmaktadır. Pan-Avrupa borsası Euronext’in ise kripto ETP listelemelerini Perşembe günü Amsterdam ve Paris’te yapması bekleniyor.

ETP’ler Avrupadaki Yatırımcıların Solana, Cardano ve Polkadot Fiyatlarına Başka Bir Seçenek Sunmak Üzere Tasarlanmıştır!

ETP’ler, Avrupa’daki yatırımcılara, düzenlenmiş borsalar aracılığıyla Solana, Cardano ve Polkadot fiyatlarına maruz kalmaları için başka bir seçenek sunmak üzere tasarlanmıştır. SOLW, ADAW ve DOTW toplam gider oranı %0,95’tir ve Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İtalya, İrlanda, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, İspanya, İsveç ve İsviçre’de satışa sunulmuştur.

WisdomTree’nin Avrupa başkanı Alexis Marinof, yeni teklifin kurumsal yatırımcılardan kripto portföylerini çeşitlendirmeye yönelik artan talebi karşılamayı hedeflediğini belirterek şunları söyledi:

“Bitcoin ve Ethereum manşetlere girerken, altcoinler artık birçok kurumsal yatırımcı için uygun seçenekler ve tıpkı diğer varlık sınıflarında olduğu gibi kripto varlıklarını çeşitlendirmek için daha fazla seçenek sunuyor.”

İlgili: Bosna Mahkemesi, UniCredit’in Bitcoin Madenciliği Yapan Şirkete 131 Milyon Euro Ödemesine Karar Verdi!

WisdomTree,Avrupa’da aktif olarak ETP’leri başlatıyor ve bunu, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyici engellerin ortasında yapıyor. 2021’in sonlarında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yani SEC, ürünle ilgili bir kararı birden çok kez erteledikten sonra WisdomTree’nin spot Bitcoin ETF’sini reddetmişti. Firma daha sonra spot BTC ETF başvurusunu değiştirdi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir