Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Web3 platformu, sosyal ticaret uygulamasını Circle’ın ödeme altyapısına entegre ediyor!

Google News Abone Ol

Web3 altyapı platformu Happy Company, dijital içerik oluşturucuların içeriklerinden para kazanmalarını ve topluluklarını NFT’ler aracılığıyla geliştirmelerini sağlamak için tasarlanmış bir sosyal ticaret mobil uygulaması olan OurSong’un açılış ürününü duyurdu. 

Happy Company, Temmuz 2018’de KKCompany’nin kurucu ortağı ve CEO’su Chris Lin, Twitch ve Kevin Lin’in kurucu ortağı Chris Lin dahil olmak üzere birçok öncü teknoloji girişimcisinin yanı sıra, dünyaca ünlü müzik sanatçısı John Legend tarafından kuruldu.

Resmi basın açıklamasında, Our Happy Company’nin CEO’su Chris Lin, “NFT’leri kitleler için demokratikleştirme” niyetlerini açıkladı. Lin’e göre, bu görev “ilk kez kullananlar için en büyük zorluklardan biriyle başlıyor: ilk dijital koleksiyonunuzu satın almak için karmaşık bir sürecin üstesinden gelmek.”

“Circle’ın altyapısını OurSong’a getirerek, ilk NFT’nizi oluşturmayı veya satın almayı dijital bir albüm satın almak veya bir sonraki teslimat siparişinizi vermek kadar basit ve anlaşılır hale getiriyoruz.”

Ethereum tabanlı çok tokenli standart ERC-1155 üzerine inşa edilen pazar yeri, yerel dijital varlığı OurSong Dollar (OSD) aracılığıyla Vibes olarak bilinen NFT kartlarının satın alma, alım satım ve takas faaliyetlerini kolaylaştırır. Kullanıcılar daha sonra geleneksel itibari para yatırma veya kredi kartı yöntemlerini atlayarak piyasada listelenen bir dizi NFT satın alabilirler.

İlgili: Güney Kore başkanlığını kripto dostu Yoon Suk-yeol kazandı, ICX %60 arttı!

TikTok’a ve diğer sosyal platformlara benzer bir kullanıcı arayüzünü betimleyen OurSong, kullanıcının etkileşim tercihi için özel olarak hazırlanmış konuların bir listesini sunarken, aynı zamanda varlık sahibi için bir beta artırılmış gerçeklik işlevi sunar.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir