Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockchain HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto Haberleri

DeFi Technologies yan Kuruluşu Valour, AUM’da 274 milyon Doları Geçti!

Google News Abone Ol

Çarşamba günü DeFi Technologies, yan kuruluşu Valour’un yönetim altındaki varlıklarının 274.2 milyon dolara ulaştığını duyurdu. Şirket, Avrupa borsalarında listelenen çeşitli kripto para birimi cinsinden ETP’ler sunmaktadır.

Valour geçen yıl Uniswap (UNI) ve Polkadot (DOT) içeren bu tür iki ETP başlatmıştı. Valour’un borsada alınıp satılan her ETP’si için Valour, temel dijital varlıkların eşdeğer miktarınca kısmını satın alır veya satar. Bazı ETP’ler yönetme ücreti almamaktadırlar.


ETP’leri yakın bir zamands WisdomTree aracılığıyla duymuştuk. O haberi de okumak isterseniz:

WisdomTree, Kripto Ürünlerini Avrupa’da Genişletmeye Devam Ediyor! Üç Yeni ETP Piyasaya Sürdü!


Firmanın ETP’leri arasında BTC Zero’da 95.2 milyon dolar, ETH Zero’da 67,4 milyon dolar, ADA Valour’da 43.4 milyon, Valor DOT’ta 24,4 milyon dolar, SOL Valour’da 38,5 milyon dolar bulunuyor ve Uniswap (UNI), Terra (LUNA), Avalanche (AVAX)’da az sayıda fon yer alıyor. Toplam fiyat, geçen yılın Mayıs ayındaki 143,5 milyon dolarlık toplam AUM’una kıyasla %91’lik bir büyümeyi temsil ediyor. Geliştirmeyle ilgili olarak, DeFi Technologies CEO’su Russell Starr şunları belirtti:

“Ekibimiz, Avrupa’daki çeşitli borsalarda bireylerin ve kurumların dijital varlıklara yatırım yapmasını sağlayan sekiz ETP’yi piyasaya sürerek gelecekteki büyüme için tohum ekmek konusunda muazzam bir iş çıkardı. […] Şirketin büyüme yörüngesi konusunda çok heyecanlıyız.”

DeFi Technologies, blok zinciri ağlarının bağımsız düğümleri çalıştırması için yönetişim sağlayan ETP’leri, girişim yatırımı ve altyapı kolu aracılığıyla yatırımcıların aynı adı taşıyan merkeziyetsiz finansa (DeFi) erişimini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Hisseleri, Kanada’nın NEO Borsasında halka açık olarak işlem görüyor.

Ayrıca: Dubai’de Açılacak Olan Okul Ödemeleri Bitcoin ve Ethereum Olarak Kabul Edecek!

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir