Metaverse Haberleri

Usain Bolt ve Step arasında önemli Metaverse ortaklığı

Google News Abone Ol

Dünyaca ünlü atlet Usain Bolt, oyunlaştırılmış fitness Metaverse uygulamasının özel web3 betası için Step’in yeni yüzü olduğunu duyurdu. Bu ortaklık sayesinde “SNEAK” dijital ayakkabıları ve KCAL token birimleri yakında piyasaya sürülecek.

Usain Bolt artık web3 dünyasında!

FitFi Step App, Usain Bolt’un “Baş Elçisi” olduğu özel web3 oyunlaştırılmış fitness Metaverse uygulaması beta test ağının lansmanını duyurdu. Dijital olarak alınabilen, satılabilen ve giyilebilen ‘SNEAK’ dijital ayakkabılarla web3 alanında sporun daha da ilerletilmesi hedefleniyor.

Step App’in özel beta sürümü yayında ve meraklılar için özel erişim kayıtları açılmış durumda. İOS ve Android cihazlar için genel erişimin yakında verilmesi bekleniyor. Bu sayede kullanıcılar, Step App projesine kaydolabilecek ve ağın bir parçası olabilecekler.

20 milyondan fazla önceden imza atmış meraklı kullanıcısına egzersiz yapmak, sosyalleşmek, oynamak ve kazanmak için bir platform sunan uygulama, kullanıcılarına egzersizden ekonomiye kadar özgürlük sunmayı planlıyor. Projede kullanıcıların eylemleri üzerinde KCAL token kazanacakları açıklandı.

Dünyanın 8 kez Olimpiyat altın madalyası sahibi ve 11 kez dünya şampiyonu olan Bolt, Step App ortaklığı hakkında şunları söyledi: “Egzersiz her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Step uygulamasını öğrendiğimde hemen ilham aldım ve bu çok önemli küresel hareketin bir parçası olmak istedim.

Step App ve Bolt arasındaki ortaklık, web3 üzerinden hayata daha sağlıklı bir bakış açısı kazandırarak “dünya çapında milyonlarca kullanıcıyı bir araya getirmeyi” amaçlamakta. Ayrıca “ek premium marka ortakları ve devlet kuruluşları” da bu alana çekilmek isteniyor.

Usain Bolt ve Step App ortaklığının bir parçası olarak ünlü atlet, Step App’in fiziksel ve sosyal medya etkinliklerine markanın yüzü olarak katılacak. Step App ve Bolt ortaklığı hakkında Step App CEO’su Kirill Volgin şunları söyledi:

“Misyonumuz, insanları günlük egzersiz yapmaya, fiziksel ve zihinsel olarak daha iyi hissetmeye ve kendilerini tatmin etmeye teşvik etmektir. Bunu, egzersizlerini kripto para birimi ile ödeyerek destekleyerek yapıyoruz. “

Ortaklık, Step App’in kripto para alanına yeni markalar ve işletmeler getirme taahhüdünü işaret ediyor. Ayrıca, uygulamanın ana özellikleri de şu şekilde:

Artırılmış gerçeklik: Fitness görevlerini tamamladıktan sonra, kullanıcıların Metaverse karakterleri geliştirilebilir.

Oyunlaştırma: Bir oyuncuya karşı oyuncu fitness karşılaşması deneyimi.

Kazanma: Görevleri tamamlayarak KCAL token kazanabilirsiniz.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir