NFT Haberleri

Ünlülerin tercihi Bored Ape NFT koleksiyonundan yana oldu

Google News Abone Ol

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu ünlüler arasında en popüler seçeneklerden biri olmaya devam ediyor. Bu ünlülere örnek olarak, Madonna, Paris Hilton ve Travis Barke gibi isimler gösterilmektedir. Dijital bir sanat yaratmak isteyenlerin ve buna ilgi duyanların ilk duraklarından biri BAYC NFT‘leri olmaya devam ediyor.

Koleksiyonun pahalı fiyatına rağmen, ünlü veya normal NFT koleksiyonerleri tarafından halen en popüler tercihlerden biri konumunda.

Ünlülerin Bored Ape sevgisi

CMC Markets tarafından toplanan veriler, ünlüleri son NFT satışlarının değerine göre sıraladı ve ayrıca ünlüler arasındaki en değerli 10 NFT ünlü portföyünden yedisinin, satın alması en pahalı olan Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan bir parçaya sahip olduğunu göstermekte.

Ünlüler tarafından yapılan NFT satın alımlarında bu zamana kadar, Dave Chappelle için 262.000 dolar, Justin Bieber için 625.130 dolar ve bir Amerikan futbolcusu olan Von Miller için 863.453 dolarlık işlemler kaydedildi. Tek bir NFT ürününe ilişkin yapılan bu satın alımlar da koleksiyonun ve ünlülerin bu alandaki büyüklüğünü ortaya koymuş durumda

En değerli NFT koleksiyoneri ünlüler listesinin başında, en pahalı parçası bir CryptoPunk koleksiyonu olmasına rağmen, portföyü 4.5 milyon dolardan fazla olan rap şarkıcı Snoop Dogg yer almakta.

DJ Steve Aoki’nin Doodle’da da pahalı bir NFT ürünü bulunurken, Logan Paul’un en değerli eseri de bir CryptoPunk olarak kaydedildi. CMC verileri, listedeki en iyi 10 ünlünün %60’ının müzik endüstrisinden geldiğini ve listedeki tek sporcunun Von Miller olduğunu ortaya koymakta. Ancak tenis yıldızı Serena Williams ve basketbol Hall of Fame üyesi Shaquille O’Neal, 11 ve 19. sıralarda bulunarak listeye adlarını yazdırmayı başardılar.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir