BlockhainKriptoTeknik Analiz

Ünlü Trader Paylaştı: Bu Altcoin 100 Dolar Olacak!

Google News Abone Ol

Ünlü analist, Hathor’un (HTR)  az bilinen kripto varlığının temellerinin ‘gerçekten iyi’ olduğunu söylüyor. Yerel token’i şu anda piyasa değerine göre 210. sırada olan Hathor, gerçek dünya tokenizasyon kullanım durumları için tasarlanmış, ölçeklenebilir, ücretsiz bir Blockchain

Elliott Wave teorisi uygulayan kripto analisti, 2022’nin ikinci çeyreğine kadar HTR’nin %7.146 gibi şaşırtıcı bir artışla 100 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor:

‘HTR, mükemmel parabolik oluşum ve üçüncü dalga genişlemeye hazır görünüyor. Her şey beklendiği gibi giderse bunun 100 doları geçtiğini görebilirim. Temel bilgiler gerçekten çok iyi.’

Kaynak: Capo-Twittter

grf

Elliott Wave teorisi, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek, gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı. Capo’nun grafiğine göre HTR, döngüsünü sona erdirmek için beş parabolik dalgada 100 doların üzerine çıkmadan önce, derin bir düzeltmenin ardından, 40 dolar civarında büyük bir dalgayla, üç ralli başlatmaya hazırlanıyor.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir