Bitcoin Haberleri

Ünlü Tim Draper’dan çarpıcı Bitcoin analizi

Google News Abone Ol

Son dokuz haftalık süreçte Bitcoin analizi yaptığımızda yatırımcılarının oldukça tedirgin olduğunu görüyoruz. Bu itibarla BTC konusunda uzman isimlerin Bitcoin için aşağı yönlü hareketin ilerleyen zamanlarda duraklayarak yukarı yönlü hareketler sergileyeceği yönünde pozitif yaklaşımlarda bulunmasıyla yatırımcıların yüreğine su serpildiğine ve Bitcoin’e olan inancını tazelediğine şahitlik ediyoruz. Özellikle Tim Draper’in Bitcoin için kısa süre içerisinde 250.000 dolar seviyesine ulaşacağı ifadesi yatırımcıları ciddi anlamda heyecanlandıran bir ifade olmuştur.

Bitcoin’de görülmeyen etkiler

Draper, Amerika birleşik Devletleri içindeki toplam varlığın yaklaşık %51’lik kısmının kadınlar tarafından kontrol edildiği ve kadınların BTC kullanımına başlamasıyla birlikte birçok şeyin değişeceğini belirtirken, bu durumunda BTC fiyatlarının yukarı yönlü hareketine neden olabileceği yönünde açıklamalarda bulundu. Tam olarak BTC yatırımına yönelmeyen ünlü risk sermayedarlarının sadece %2 sine yakını dahi BTC kabulü yapsa, BTC fiyatında çok ciddi yukarı yönlü hareket gözlemlenebilir ve bu durumunda yatırımcılara çok ciddi kazançlar elde ederek yüzü gülebilir.

çarpıcı bitcoin analizi

Yeni rekorlara hazırlıklı olun!

Bitcoin her daim kendi rekorunu kıran bir kripto paradır ve bu rekorların önümüzdeki yıllarda da devam edeceği öngörülüyor. Bu anlamda ünlü isim Draper’in 2023 yılı için Bitcoin öngörüsünün 250.000 doların üzerinde olacağıdır. 2023 yılının ilk çeyreğinde Bitcoin için yeni rekorlar görülebileceğinin altını çizen Draper, BTC’nin çok kısa zaman içinde resmi para birimleri arasında yerini alacağını ifade ediyor. Yeni rekorlar içinde yer almak ve kazançlarını artırmak isteyen yatırımcıların, Bitcoin harekelerini iyi analiz etmeleri ve istikralı yatırım yapmaları son derece önem arz ediyor.

Servetinize servet katabilirsiniz

Bitcoin’in kısa vadede dalgalanmalara kapılmadan uzun vadede ve istikrarlı olarak yatırım yapanların hep kazandığını görüyoruz. Bu anlamda Bitcoin kısa zamanlarda kazandırmayan ancak sabırla bekleyenlerin kazandığı kripto para olarak değerlendiriliyor. 2014 yıllarında 2018 yılına sonuna kadar BTC’nin 10.000 doları göreceğini dillendiren ve haklı çıkan Draper, yine 2014 yılında yaptığı bir girişim ile ABD tarafından gerçekleştirilen açık attırmada 30.000 BTC satın almıştır. Draper sahip olduğu öngörüyle ve yaptığı bu girişim ile ciddi bir servet elde etmiş olabileceği tahmin ediliyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir