NFT Haberleri
Trend

Eski Bored Ape Yacht Club Sanatçısından Yeni Koleksiyon!

Bored Ape Yacht sanatçısı Mig yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Google News Abone Ol

Sneaky Vampiress Koleksiyonu

Eski Bored Ape Yacht Kulübü sanatçısı Mig’in son derece başarılı bağımsız bir NFT projesi olan Sneaky Vampire Syndicate (SVS), 2. Sneaky Vampire NFT koleksiyonunu resmi olarak duyurdu. The Lair’deki ilk koleksiyondan 8.888 erkek meslektaşlarına katılacak 12.345 kadın vampirden oluşuyor.

Mig, Eylül 2021’de 8.888 erkek vampirden oluşan ilk koleksiyonu yayınlamak için deneyimli kripto para liderlerinden ve geliştiricilerinden oluşan bir ekip olan Superand ile güçlerini birleştirdi. Şimdiye kadar OpenSea‘de 21.600’den fazla ETH işlem hacmi üretti. Gen 1 vampirlerinin başarılı bir şekilde satılmasının ardından ekip, serinin kadın vampirlerden oluşan bir versiyonunu getiriyor.

nf6

Yeni koleksiyonla SVS ekibi, NFT alanında kadın katılımını ve temsilini teşvik etmeyi amaçlıyor. SVS, koleksiyonda yer alacak benzersiz Sneaky Vampiress NFT’leri oluşturmak için sekiz kadın sanatçıyla birlikte çalışıyor.

SVS Proje Lideri Thomas Kekker, Vampirlerin serbest bırakılmasının ekosistemimizin büyümesini doğru yönde sürdüreceğine inanıyoruz” dedi.

Dişi Sinsi Vampiress NFT’lerinin eklenmesi, yaklaşmakta olan “Kan Paktı” üreme mekanizması için de zemin hazırlayacaktır. Hem Vampire hem de Vampiress NFT’lerinin sahipleri, onları yakın gelecekte üremek için kullanmayı bekleyebilirler. $BLOOD jetonu üreme mekanizmasının merkezinde olacaktır. SVS sahipleri, NFT’lerini stake ettiklerinde günde üç $ BLOOD jetonu kazanırlar.

nf4

SVS ekibi, $BLOOD hizmet jetonunun Sneaky Vampiress NFT’lerinde %50’ye varan indirim talep etmek için kullanılabileceği kademeli bir fiyatlandırma stratejisi benimsedi. Taban fiyat 0.16 ETH olarak belirlendi. 100 $BLOOD token kullanan kişiler, 0.12 ETH’lik indirimli taban fiyattan yararlanır. 200 $ BLOOD tokeniniz varsa, sizin için fiyat sadece 0,08 ETH’den başlar.

nf3

Serinin daha önce çıkan erkek vampir versiyonu

Güçlü bir fikir ve geliştirici ekibe sahip olan bu NFT projesi gün geçtikçe değerlenecek gibi gözüküyor. Ayrıca vampirlerin üremesinden token kazanıp bunu daha sonra indirim için kullanabilecek olmak gayet iyi duruyor. Muhtemelen bu koleksiyon NFT furyası sürdükçe oldukça yüksek noktalara gelecektir.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir