Kripto HaberleriBitcoin Haberleri

Ünlü milyoner, Bitcoin almak için 1100 dolara düşmesini beklediğini açıkladı

Google News Abone Ol

Ünlü milyonerlerden olan ve kripto para sektöründe de adından sıkça söz ettiren Robert Kiyosaki, yaptığı bir açıklamada Bitcoin satın almak için 1100 dolara düşmesini beklediğini duyurdu.

Geçtiğimiz saatlerde sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunan Kiyosaki, aynı zamanda Zengin Baba Yoksul Baba kitabının da yazarı. Yaptığı paylaşımda BTC’nin daha büyük bir düşüşle karşı karşıya olduğunu belirten Kiyosaki, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

İşte bir zengin baba dersi. ‘Kaybedenler’ kaybettiklerinde oynamayı bırakırlar. Bitcoin kaybedenleri oyunu bırakıyor. ‘Kazananlar’ ise kayıplarından ders alıyor. Bitcoin almak için 1100 doları test etmesini bekliyorum, yükselirse daha fazla alacağım eğer düşerse ‘Kaybedenlerin’ pes etmesini ve durumu kabul etmesini bekleyeceğim sonra daha fazla alacağım.

Ünlü milyoner tarafından yapılan bu açıklamalar kripto para sektörünü ikiye ayırmış durumda. Bazı yatırımcılar bunun bir hayal olduğunu düşünürken bazıları da ünlü ismi destekliyor.

Bitcoin 1100 dolara düşebilir mi?

Haber yayın saatleri itibariyle Bitcoin (BTC) için 20.000 dolar seviyelerinden işlem görülüyor. Yatırımcılara son 24 saatlik süreçte %2’ye yakın bir zarar sunan BTC’de 1100 dolara düşülmesi için büyük bir değer kaybına ihtiyaç var. Yatırımcılar Bitcoin için kısa vadeli bir düşüş için hazırlıklı olsa da bunun maksimum 17 bin dolar seviyelerinde durdurulması bekleniyor. Bununla birlikte arka arkaya kötü haberlerin geldiği kripto para piyasalarında altcoin projeleri için de yeni düşüşlere karşın dikkatli olunması gerekmekte.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir