Bitcoin HaberleriBitcoin Teknik AnalizBlockhainKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Bitcoin Önümüzdeki Yıl Büyük Bir Yükseliş Yaşayabilir! -Analist

Bitcoin fiyatının yılı 50 bin dolar üzerinde kapatacağını umut ediyor.

Google News Abone Ol

Merkez Bankası Başkanı Powell’ın açıklamarından sonra Bitcoin fiyatında gördüğümüz pozitif etki neredeyse yok oldu.

Twitter kullanıcısı analist: Bitcoin’in konsolidasyonu, Mayıs ayı fiyat hareketine benzerlik gösteriyor.

rekt(Grafik: BTC/USD 1 haftalık)
”BTC hala bu iki önemki üssel hareketli fiyat ortalamasında (EMA) konsolide oluyor. Tıpkı Mayıs 2021’eki gibi.” (sarı daire ile gösterilen alan)
-Eğer benzer bir grafik ortaya çıkarsa, BTC konsolide olmaya devam eder ve yükselişe geçmeden önce 6 ile 9 hafta daha düşmeye devam edebilir.

DİP:44 BİN DOLAR

Büyük takipçi kitlesi olan diğer bir kripto para analisti Michaël van de Poppe da benzer senaryoyu tahmin etmişti. BTC fiyat hareketinin önümüzdeki birkaç ay içinde nasıl seyredeceğinin kaba halini aşağıdaki grafikte yayımlamıştı.
mic                    (grafik btc/usdt 4 saatlik

Van de Poppe’ın paylaştığı grafiğe göre, 44 bin dolara giden başka bir düşüş senaryosu söz konusu. Bu senaryoya göre kısa bir konsolidasyon dönemi ve mevcut seviyelere dönüş olacak. Ardından bu düşüşü, yükseliş trendinin yeniden başlaması takip edecek.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir