Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockchain HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto Haberleri

Ünlü Analizci Ethereum’un 2022 yılında 22.000 Dolara Çıkabileceğini Söyledi.

Google News Abone Ol

Kripto para traderı ve analisti Michaël van de Poppe, Ethereum’un 2022’de bir sonraki büyük kripto döngüsünün odağı haline gelebileceğini söylüyor.

Yıl sonu analizinde, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto paranın 20.000 doları bile aşabileceğini ve 2022’de Bitcoin’in 2017’deki hareketini yapabileceğini söyledi.

De Poppe: “Döngünün bir önceki en düşük seviyesine, önceki en yüksek seviyesine dayanarak ve 3.618 civarında bir yere ulaşıyoruz diyebileceğimiz bir sonraki hedef noktaları elde etmek için Fibonacci uzantılarını kullanabiliriz. Bu durumda, Ethereum’un zirveye çıkabileceği sayıları hedeflemeye başlayabiliriz. Bu aslında 12.600 dolar, 17.300 dolar ve hatta potansiyel olarak 22.000 dolar civarındaki hedefleri gösteriyor.” dedi.

543.000’den fazla Twitter takipçisi olan analiste göre, Ethereum Bitcoin’e karşı iyi bir performans sergiledi ve  “flippening” olarak bilinen bir olay Ethereum’un piyasa değerinin Bitcoin’inkini geçebilmesinin olağan olabileceğini belirtti.

Ethereum’un genel büyümesinin ve talebinin, ağın yüksek gaz ücretlerine rağmen artmaya devam ettiğini söyledi.

En önemlisi, ETH, Kasım ayına kadar uzanan son piyasa düzeltmesi sırasında Bitcoin’den daha dayanıklı olduğunu kanıtladı.

Van de Poppe, ETH’nin önemli bir destek seviyesine sahip olması gerektiğini öne sürdü. “Buradaki en önemli kısım, Ethereum’un yeşil bir blok [3000 $ alan] tutması gerektiğidir. Bu olursa, trend devam eder ve tüm döngüyü çalıştırmaya devam edebiliriz.”

“İzlenmesi gereken Ethereum. Potansiyel olarak bir Bitcoin döngüsü yerine bir Ethereum döngüsü görüyoruz” dedi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir