BlockhainKriptoNFT Haberleri

Uçuşa Hazır Bir NFT Projesi! Lucky Lion Club Ön Satışına Nasıl Katılabiliriz?

Hype'ı son derece yüksek olan, çizimlerinin kalitesi yüksek olan Lucky Lion Club NFT incelemesi.

Google News Abone Ol

Teknik analizde #Bitcoin’i izlediğim için diğer coinlerde çok fazla işlem almıyorum. Güncel olarak Bitcoin analizini paylaşıyorum. Bitcoin beklediğimiz seviyelere geldiğinde belirlediğim altcoinlerde aksiyon alacağım. Bu sıkıcı süreçte bir yandan da araştırmalarını yaptığım NFT koleksiyonlarını da bu yazı ile birlikte paylaşmaya başlayacağım. Önceki “Bitcoin Teknik Analizi” içeriğimize alttan ulaşabilirsiniz.

Bitcoin’de Önemli Direnç Seviyesine Geldik! Olası Bitcoin Senaryoları Nelerdir?

Lucky Lion Club Nedir?

Lucky Lion Club, dünyaca ünlü sanatçı Joel Best tarafından hazırlanmış 9777 benzersiz 8K NFT koleksiyonudur. Bir Lucky Lion’a sahip olarak, dünyaya yayılmış yüksek net değerli bireylerden oluşan özel ve özel bir topluluğa erişebiliyorsunuz.

Özel bir topluluk fikri aynı şekilde Bored Ape Yatch Club NFT koleksiyonunda da vardı. Zaten koleksiyonu bu kadar hypelayan bir olay da buydu.

Lucky Lion Club Koleksiyonunun Topluluğu Ne Kadar Büyük?

Discord kanalında anlık olarak 139.7K üye var. Bu gerçekten güzel bir sayı. Sohbet odaları aktif olarak kullanılıyor. 30.000’e yakın çevrimiçi kullanıcısı var.

lucky lion discord

Twitter adreslerinde ise 30.1k takipçileri var. Gerçeği söylemek gerekirse Discord üyelerine kıyasla biraz düşük kalmış diyebiliriz.

twitter

Bu NFT’leri Yaratan Artistler Kimler ve Nerelerde Çalışmışlar?

Artistler

Üstteki resimde artistlerin nerelerde çalıştıkları hakkında kısa ve öz bilgiler var. Gerçekten çok başarılı sanatçılar. Sitedeki bilgiler şu şekilde :

Joel Best, VFX’te 8 yıldan fazla çalışma ve filmler ve TV için yaratıklar yaratma deneyimine sahip, Usta bir 3D Modelleyici / Heykeltıraş ve oldukça yetenekli bir genel 3D sanatçısıdır. Netflix, HBO ve Amazon Studios gibi stüdyolar için prestijli projelerde çalıştıktan sonra, şimdi Lucky Lion Club’ın Baş 3D Tasarımcısı ve Sanat Yönetmeni. Detaylara gösterdiği özen ve Heykel, Modelleme, Işıklandırmadaki becerileri, kükreyen Aslanlarımızı hayata geçirmemizi sağladı.

Lucky Lion Club’ın (Roadmap) Yol Haritasında Neler Var?

roadmap

NFT sahiplerinin sadece NFT sahibi olmayacağını içeren bir yazı karşımıza çıkıyor:

“Lucky Lion Club’ın bir üyesi olarak birlik ve beraberlik içindeyiz. Şanslı Aslanlar sadece sanatsal bir parça değildir, özel grubumuza özel girişi temsil ederler. Genesis koleksiyonumuzu ilk benimseyenler olarak, Şanslı sahiplerimiz, dünya çapındaki topluluğumuz için düzenlenen özel LLC parti etkinliklerine özel erişimin keyfini çıkaracaklar. Ekibimizde ünlü “Ballon D’Or” töreni, Fransız Cesar film ödülleri ve daha pek çok dünya çapındaki en prestijli etkinliklerde doğrudan yer almış bazı deneyimli kişiler var. Hedefimiz 4 ayda bir dünya çapındaki DJ sanatçıları, önemli konuklar ve ünlülerle özel partiler düzenlemek.”

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Bored Ape Yatch Club’a benzer bir olay bu projede de var. Eğer gerçekleştirilirse ünlü insanlar tarafından satın alınabilmesi olası bir durum. Bu 3D çizimlerini Metaverse evrenine entegre edip Metaverse içerisinde de etkinlik düzenlemek istedikleri de yol haritasında yazıyor.

Sadece bu etkinlik ve partilerin dışında yabani hayatı korumak istediklerini de dile getirmişler. Bunun için belli derneklere bağış yapacaklarını söylüyorlar.

Raffle’a Katılım Nasıl Sağlanıyor?

Bir aslana sahip olmak için yapılacak olan raffle’dan ön satış hakkı kazanmak gerekiyor. Bunun için aşağıdaki adımları izlemek gerekiyor.

  • luckylionclubnft.com/LuckyRaffle sitesine giriş yaptıktan sonra alttaki resimdeki gibi bir sayfa bizi karşılıyor.
  • Bu sitedeki “Connect Wallet” butonuna basıp Metamask cüzdanımızı siteye bağlayabiliriz.
  • Gerekli işlemleri yaptıktan sonra  Raffle’a katılım sağlayabiliyoruz.

Raffle için son katılım tarihi 04.02.2022 06:00.

Lucky lion Raffle

Raffle’da size ön satış hakkı verilirse projeden bir şey satın almak için çekiliş satışı zamanında satın almanız gerekiyor. Çekiliş satışı 5 Şubat 2022 20:00’de başlayacak.

Satış fiyatı ise 0.2 ETH ( 527$ )

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız

BAZI LUCKY LION CLUB NFTLERİ

ZEBRA FINAL COWBOY LION White Lion FINAL

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir