Altcoin HaberleriBlockhainKriptoKripto HaberleriMetaverse Haberleri

Ubisoft’un yeni NFT proje videosu %96 oranında dislike aldı.

Google News Abone Ol

Fransız oyun devi Ubisoft Entertainment SA’nın yeni NFT projesi Quartz, oyun topluluğu tarafından güçlü bir tepkiyle karşı karşıya.

Ubisoft, Quartz’ın beta lansmanını Çarşamba günü kısa bir YouTube videosu aracılığıyla duyurdu. Proje, NFT’leri ve blok zinciri teknolojisini mevcut AAA oyun başlıklarıyla birleştirmeyi hedefliyor ve ayrıca NFT’leri resmi olarak entegre eden ilk oyunu olarak Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’i duyruluyor.

Video, Quartz’ı oyuncuların “Digits” olarak adlandırılan “ilk oynanabilir ve enerji tasarruflu Ubisoft NFT’lerini toplamasını” sağlayan bir platform olarak tanıtıyor.

YouTube, platformunda bir videonun aldığı beğenmeme sayısını gizlemek için yakın zamanda politikasını değiştirdi; ancak; numaraya yine Google Chrome uzantıları tarafından erişilebiliniyor. Bir uzantı kullanıldığında, video şu anda 1.400 beğeni ve 37.000 beğenmeme gösteriyor, bu da kabaca %96’lık bir beğenmeme oranına tekabül ediyor.

Kullanıcı OperatorDrewski’nin videoyla ilgili en iyi yorumlarından biri şu anda sıfır beğenmeme ile 2.600 beğeniye sahip ve genel oyun deneyimini geliştirmek yerine Ubisoft’un NFT projesini hızlı bir nakit kapma olarak patlatıyor:

“Bana göre bu, gerçek oyunun kendisine minimum çaba sarf ederken Ghost Recon serisini kelimenin tam anlamıyla her kuruş için sağdığınızın bariz bir işareti. Takımda bu seviyede bir yozlaşma varsa gelecekte bir GR oyunu oynamayacağım.”

Bu görüş, topluluğun önemli bir kısmı tarafından paylaşılıyor gibi görünüyor ve Twitter’daki kullanıcılar, firmanın oyunlarını silmek ve Ubisoft’u tamamen boykot etmekle tehdit ediyorlar.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir