Bitcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Twitterdaki Kripto Esprilerine Mcdonalds da katıldı!

Google News Abone Ol

Devam eden bir pazar çöküşü sırasında tuhaf işler yapmakla ilgili Twitter’da memler paylaşan önde gelen kripto girişimcileri ve destekçilerine, Bitcoin (BTC) pazar çöküşleriyle kötü bir şekilde bağlantılı olan küresel fast-food devi McDonalds katıldı.

BTC’nin fiyatı, Kasım 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000$’ı aşmasından bu yana sürekli bir düşüş yaşadı. Sonunda, Bitcoin 40.000$’ın altında işlem görmeye başlayınca, kripto milyonerleri ve Twitter’daki yatırımcılar fast-food restoranlarında iş bulma konusunda memler paylaşmaya başladı.

Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele de meme kültürünü benimsedi ve konuşmalarından birinde kötü bir şekilde photoshoplanmış McDonald’s markalı bir şapka ve tişört giydiğini gösteren yeni bir profil resmi yükledi.

Pek çok kişiyle eğlenceye katılan McDonald’s, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Altcoin Daily gibi topluluğun etkili üyelerini takip ederek Crypto Twitter’daki devam eden gelişmeleri onayladı. Hesap, tweetledikçe daha fazla dikkat çekti:

Stratejiste göre BTC’nin geri dönüş olasılığı var!

Belirsiz piyasa koşullarına rağmen, Bloomberg emtia stratejisti Mike McGlone, yatırımcıların bir dijital rezerv varlığı olarak değerini anlamasıyla BTC’nin geri dönüş olasılığına inanıyor.

McGlone şunları söyledi:

“Kriptolar, riskli ve spekülatif olanlar arasında en üst sıralarda yer alıyor. Risk varlıklarının azalması, Fed’in enflasyonla mücadelesine yardımcı olur. Küresel bir rezerv varlığı haline gelen Bitcoin, bu senaryoda birincil yararlanıcı olabilir.”

Analist, “kalıcı üçlü” – BTC, Ether (ETH) ve USD sabitli stabilcoinlerin – 2022 boyunca hakimiyeti sürdürmesini bekliyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir