KriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Twitter NFT profil resimlerini otomatik olarak engelleyen bir tarayıcı eklentisi yapıldı!

Google News Abone Ol

Twitter’ın NFT veya iOS güncellemesi için NFT profil resimlerinin piyasaya sürülmesinden sonraki 24 saat içinde, mcclure adlı bir github katılımcısı, bir NFT profil resmi kullanarak Twitter hesaplarını otomatik olarak engelleyen bir tarayıcı uzantısını kodladı ve paylaştı.

NFTBlocker adlı program, profil resmi olarak bir NFT görüntülemeyi seçen iOS için Twitter Blue hizmetinin ödeme yapan abonelerini engelliyor.

Uzantı, masaüstünde Chrome ve Firefox ile çalışır ve erken bir prototip olsa da, “bu eklentinin gelecekteki sürümleri bildirimlerinizi tarayacak ve engellemeyi otomatik olarak yapacaktır.”

Ama neden birisi böyle bir uzantıyı kodlasın ki? Mcclure’nin README’sine göre, bunun nedeni NFT’lerin bir “yatırım dolandırıcılığı” olmasıdır.

NFT kullanıcılarını engellemek Twitter’ı daha iyi hale getiriyor.

Sözlerini küçümsemiyorlar:

“Kısacası, NFT kullanıcılarının etrafta olması sadece rahatsız edici. NFT satın alan kişiler, diğer insanları NFT satın almaları için kandırmaya devam etmelidir, yoksa satın aldıkları NFT’ler değer kaybeder. Twitter NFT klikleri kukla hesaplar, köpek havlaması ve ayırt edilemez maymun klonlarıyla dolu. NFT kullanıcılarını engellemek Twitter’ı daha iyi hale getiriyor.”

Web geliştiricisi ayrıca NFT profil resmi kullanıcılarını engellemek için Better TweetDek uygulamasını kullanmanızı öneriyor.

Twitter NFT’leri popüler oldukça Jack Dorsey Para Kazanacak!

Bununla birlikte, mcclure, Twitter’ın NFT’leri kullanmaya yönelmesinin arkasındaki itici güç hakkında biraz yanlış bilgilendirilmiş görünüyor. Mcclure, README bölümünde Jack Dorsey’in “kripto para birimine yatırım yaptığını ve Twitter NFT’leri daha popüler hale getirirse Jack Dorsey’in para kazanacağını” iddia ediyor.

Jack Dorsey kripto para birimine büyük yatırım yapmış olsa da, geçen yıl Twitter CEO’su olarak görevinden ayrıldığından beri NFT’lere çok az ilgi gösterdi.

Kariyerini, yeni Block CEO’su rolü altında Bitcoin’in benimsenmesini, madenciliğini ve geliştirilmesini ilerletmeye adadı. Kısa süre önce Bitcoin Yasal Savunma Fonu’nun yanı sıra Cash App’in yıldırım ödemeleri için entegrasyonunu duyurdu.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir