Teknik Analiz

Tron (TRX), 0.10 dolara ulaşmak için rüzgarı arkasına aldı

Google News Abone Ol

TRX / USDT teknik tablosu, günlük zaman çerçevesi grafiğinde yuvarlak dipli bir modelin oluştuğunu bizlere gösteriyor. 2022 yılının ilk dört aylık birikim döneminden sonra TRX, başka bir toparlanma dönemine geçerek 0.088 dolarlık bir dirence ulaşmış durumda.

tron trx analiz 1 haziran

Mayıs 2022, birçok kripto para sahibi için çok zordu, çünkü bazı büyük kripto para birimleri bile önemli satışlara sahipti ve yeni diplere düştü. Ancak, bu olumsuz piyasada bile Tron (TRX), değerini etkileyici bir şekilde savunmayı başardı.

Tron (TRX) 3 haftada %35 yükseldi

Son düzeltme döngüsü, TRX fiyatının 0.063 dolar sınırına ulaştıktan sonra %28 düştüğü 9 Mayıs tarihinde başladı. Bu desteğin yakınında hafif bir konsolidasyondan sonra, güçlü bir itici güç yeniden başladı ve TRX fiyatını yükseltti. Bununla birlikteyse sadece 3 haftalık süreçte %35‘lik önemli bir büyüme görüldü. Özellikle de bu artışın diğer kripto paralarda çöküşlerin yaşandığı bir zamanda görülmesi onu daha da önemli kılıyor.

22 Mayıs’ta 0,075 dolar direncinin yatırımcılar tarafından kırılması, TRX fiyatını 0,088 dolar direncinden %17,6 daha yükseğe getiren bir yükseliş dönemine işaret etti. Bugün de TRX yine önemli bir artışa sahne oldu ve gün içinde %8 artış yaşadı.

Yaşanan son fiyat artışı 0.088 dolar direncini kırdı ve bu da alıcıların yeni bir yükselişe hazır olduğunu gösteriyor. Mumun günlük 0.088 doların üzerinde kapatılması, satın alma baskısını hızlandıracak ve TRX fiyatını 0.106 doların üzerinde %20 oranında artıracaktır. Ayrıca günlük zaman  çizelgesinde oluşturulan yuvarlak dipli örnek sonunda TRX fiyatının 0.123 dolara geldiğini de görebiliriz.

Tron (TRX) teknik gösterge

100 ve 200 günlük EMA eğimleri, temel yükseliş büyümesinin çapraz sinyaline yaklaşıyor. Bu durum, alıcılara TRX varlıklarını daha uzun süre tutmak için daha fazla cesaret verecektir.

Ek olarak, VI + ve VI eğimleri arasındaki büyüyen boşluk, yatırımcıların ısrarlı alımlarını yansıtıyor.

Direnç seviyeleri – 0.103 ve 0.123 dolar
Destek seviyeleri – 0.088 ve 0.075 dolar

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir