BlockhainKriptoKripto Haberleri

TOGG Kripto Para Çıkarmayı Planlıyor

TOGG kendi bünyesi için işlevsel bir kripto para geliştirilecek!

Google News Abone Ol

 

EE411038 AFF7 4E80 86B0 B4051CFD16D2

Yakın bir zamanda yollarda olması planlanan yerli otomobilimiz TOGG, geçtiğimiz gün Bursa’da bulunan tesisinin tanıtımını yaptı.

Tesis tanıtımı esnasında TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, projenin kısa bir süre içinde blockchain teknolojisi üzerine odaklanacağına ve işlevsel bir token geliştireceklerini açıkladı.

7428CD0F F0E7 4E08 A0E2 F033B58BD31A

TOGG CEO’su: Tokenin Adı Toggen!

CEO, yaptığı sunum esnasında TOGG için işlevsel bir token sunmak istediklerini belirtti.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, güvenlik kanadında blockchain teknolojisinden faydalanacaklarını ve utility token çıkaracaklarını ifade ederek şunları söyledi:

Blockchain teknolojisi sadece fintech amacıyla değil, aynı zamanda akıllı cihazların güvenliği için de kullanılabilecek bir teknoloji. Blockchain teknolojisi kısa bir süre içinde araçların üzerinde birer dijital cüzdan olmasına olanak tanıyacaktır.

Bazı kaynaklar TOGG’un çıkaracağı utility tokenin adının Toggen olacağının da TOGG CEO’su tarafından paylaşıldığını belirtti.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir