Altcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

THETA ve TFUEL Güncel Teknik Analizi? ATH noktasından %85 düştü!

TFUEL ve THETA nedir? Güncel teknik analizleri bizlere neler söylüyor?

Google News Abone Ol

KISACA THETA VE TFUEL NEDİR?

Theta Nedir?” adlı yazımıza ulaşmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz:

Theta Nedir? Güçlü İş Ortaklarıyla Bize Ne Sunuyor?

TFUELcard

Theta Fuel (TFUEL), Theta blok zincirindeki yerel bir tokendır. TFUEL, bir video akışını paylaşmak, akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak veya dağıtmak için aktarıcılara yapılan ödemeler gibi zincir içi işlemlere güç sağlar. Aktarıcılar, ağdaki diğer kullanıcılara aktardıkları her video akışı için TFUEL kazanır.

THETA GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

theta

Theta günlük grafikte güzel bir destek bölgesinden tepki aldı. Kısa vadeli grafikte swing hareketler trade edilebilir. 3.850$ civarı güçlü bir direnç olarak çalışacaktır. Oranın sert kırılmasıyla 4.570$ ve 5.236$ seviyeleri karşımıza çıkabilir. ATH seviyesinden bu yana yaklaşık %85 düşen THETA’yı uzun vadeli değerlendirmek için Bitcoin’in kendine bir dip bulduğundan emin olmamız gerekiyor.

TFUEL GÜNCEL TEKNİK ANALİZ

TFUEL

TFUEL’de önemli olan tüm yerleri elimden geldiğince işaretlemeye çalıştım. Daralan bir yapının altına hacimli bir mumla kırmış olması ve altında kapanış yapması kötü bir görüntü 0.1172$ bölgesinin tepkisiyle yukarı hacimli bir şekilde tekrardan girerse yani fake out olarak kalırsa daha iyi bir görünüm olur. Kısa vadeli yapılarda grafiği takip ederek işlem almak çok daha mantıklı.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir