Altcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

THETA Analizimiz Yaklaşık %50 Kâra Ulaştı! Theta Güncel Teknik Analiz

3 hafta önce analizini yaptığımız THETA'da nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor?

Google News Abone Ol

Theta Network Nedir? Daha detaylı bilgilere ulaşmak için yandaki linke tıklayabilirsiniz. Theta Nedir? Güçlü İş Ortaklarıyla Bize Ne Sunuyor?

3 hafta önce analizini yaptığımız THETA’nın o anki fiyatı 2.804$’dı. Şu an THETA 4.080$ seviyelerinde hareket ediyor. Bir önceki teknik analizimize alttan ulaşabilirsiniz.

THETA ve TFUEL Güncel Teknik Analizi? ATH noktasından %85 düştü!

Bugünkü canlı Theta Network 24 saatlik işlem hacmi 724,486.307 USD’dir. Theta Network son 24 saatte %18,17 arttı.. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 39. sırada ve canlı piyasa değeri 4.039.911.141 USD.

Theta Network’ü nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Theta Network  alım satımı için en iyi kripto para borsaları şu anda Binance, OKX, Bitget, Mandala Exchange ve Bybit’tir.

Adsiz 7

Lunarcrush verilerine göre bugün sosyal medyada en fazla paylaşılan, bahsedilen token THETA oldu.

THETA GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

Adsiz 8

Theta bahsettiğimiz destek bölgesinden %50 artış sergiledi. Bitcoin önemli direnç seviyesine yaklaşmasından ötürü buralardan biraz kâr almanın önemli olabileceğini düşünüyorum. ABD TÜFE verilerinin de açıklanmasının ardından piyasadaki volatilite arttı. Destek ve direnç seviyelerini grafik üzerinde belirttim. Buradan alım kovalamak yerine işlemi veya pozisyonu olan yatırımcıların kısa vadeli yapı kırılımlarını takip etmesi gerekiyor.


Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir