Teknik Analiz

The Sandbox (SAND), coinlerin düşüşüne aldırmadan yükselişe geçti!

Google News Abone Ol

Metaverse sektörünün önde gelen coin projeleri Mayıs ayının başından bu yana keskin bir düşüş yaşadılar. Ancak, The Sandbox (SAND), son günlerde önemli bir performansa imza atmış durumda. Neredeyse tüm coinler düşerken yükselmeyi başaran SAND, son 7 günde %18’den fazla büyümeyi başardı ve bu, popüler metaverse coin projeleri arasında en yükseği konumunda.

SAND 24 saatlik işlem hacmi %220 arttı

SAND coinin 24 saatlik işlem hacmi %220’den fazla artarak 1,05 milyar dolar seviyelerine ulaştı. Dalgalı kripto para piyasalarına rağmen bu artışı gösteren The Sandbox için yatırımcıların büyük bir sevgisini kazandığını söylemek mümkün. Bundan birkaç hafta önce, ABD’nin en büyük kripto borsalarından Coinbase tarafından SAND projesinin listelenebileceğine işaret edilmişti.

Coinbase nihayet platformunda SAND tokeni listeledi ve Sandbox’ın fiyatı son 24 saatte neredeyse %10 arttı. Şu anda SAND, ortalama 1,39 dolar seviyelerinden satılıyor. Token, toplam piyasa değeri olarak 1,7 milyar dolar seviyelerine çıktı ve şu anda Metaverse‘ün en büyük 3. coin varlığı.

The Sandbox (SAND) için kısa bir süre önce gelen habere göre, PCCW ve HKT şirketleri sanal Sandbox dünyasına dahil olacaklar. İki telekomünikasyon devinin Mega City’de arazi satın aldığı açıklandı. Şirketlerden yapılan açıklamaya göre sanal dünyada ilk kez 5G sanal mobil ağ piyasaya sürülecek. Bununla birlikte arazide, Web 3 eğlencesinin bir parçası olarak TV ve müzik de ekleneceği açıklandı.

Sandbox, PCCW ve HKT’nin “meta topluluğu” desteklemek için finansal teknolojiler ve e-ticaret çözümleri sunacağını açıkladı. Bu ortaklık, Hong Kong merkezli iki teknoloji devinin yeni iş fırsatlarını keşfetmesine yardımcı olacak.

Sandbox Analiz

Son günlerde Metaverse coin projeleri piyasa çöküşü nedeniyle geçen aydan bu yana iyi bir performans gösteremediler. Metaverse alanında aktif olan projelerin toplam piyasa değeri bu süreçte 13,6 milyar dolara düştü. Tüm bunlara rağmen, The Sandbox (SAND) için yatırımcıların umudu oldukça yüksel. Haber yayın saatleri itibariyle 1.39 dolardan işlem gören SAND için geçtiğimiz gün içerisinde 1.50 dolarlık direnç kırıldı. Geçtiğimiz gün içi zirvesinde 1.51 doları gören altcoin projesinin 1.30 dolara kadar tekrardan çekildiğini sonrasında en alttaki grafikte 1.40 doları gördüğünü görebiliriz.

sand usdt teknik grafiği

Güncel fiyatlaması an itibarıyla 1.40 dolar olan SAND için yatırımcıların bu noktada desteği korumaları büyük bir önem arz edecektir. Buna ek olarak da genel kripto piyasalarının ortalamasına göre çok daha yüksek RSI puanına sahip olan projenin rakiplerine göre daha iyi bir performans sergilemesi bekleniyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir