Teknik Analiz

The Graph (GRT) teknik analiz: Çıkış sinyalleri görünmeye başladı

Google News Abone Ol

The Graph (GRT), son iki ayda düşüş trendine yol açan çok etkili bir düşüş trendini tekrar test etmeye hazırlanıyor. Ayrıca fiyatın 0.119’a kadar düşmesiyle birlikte grafiklerde bir yan seyir çizilmeye başlanmıştı. GRT için şimdiyse yeni bir toparlanma başlatmak için güçlü bir trend çizgisi dinamiklerinin alevlendiğini söyleyebiliriz. Çıkış sinyallerinin görünmeye başladığı The Graph (GRT) teknik analiz ile karşınızdayız. İşte detaylar…

6 Mayıs tarihi itibariyle Graph (GRT) yatırımcıları, fiyatın 0.3 dolarlık düşük bir desteğini kırmasının ardından üç aylık bir düşüş döneminden döneminden kurtulmuş durumda. Yaşanan bu sert düşüş, Mayıs ayındaki sert çöküşe paralel olarak GRT coin projesini %61 düşürerek 0.1191 dolar seviyelerine kadar çekmişti.

The Graph (GRT) için yatırımcılar direnci kırabilecek mi?

The Graph için sonunda 0.13 doların üzerine çıkıldı ve yatırımcılar son üç haftadır bu desteği sürdürmeye devam ediyor. Öte yandan ise, 0.2 doların üzerindeki arz baskıları güçlü büyümeyi sınırlayarak küçük düzeltmelere yol açıyor.

the graph grt teknik analiz

GRT fiyatı bugün %13,5 arttı ve düşüş trendi çizgisinden yükseliş trendi çizgisine geçiş yapmaya başladı. Sonuç olarak, yatırımcılar 0,2 dolarlık önemli direnç noktasına meydan okuyabilir ve GRT’yi %26 daha yükselterek hedefi yukarı taşıyabilir. Bu seviyenin başarıyla aşılması, ilk hedefi 0.3 dolar olan yeni bir yükseliş trendini de tetikleyecektir.

Öte yandan altcoin 0,2 dolar direncinin kırılmaması destek seviyesinin (0,13 dolar) yeniden görülmesine neden olabilir.

Teknik gösterge
OBV göstergesi: OBV’nin günlük eğimindeki güçlü farklılık, piyasa yatırımcıları arasında 0.13 dolarlık kırılma teorisini güçlendirebilecek bir ilgi artışına işaret ediyor.

DMA’lar: Düşen trend çizgisinin yanı sıra, GRT fiyatı, uzun vadeli işlemlere ek bir avantaj sunan 20 günlük EMA direncini delip geçmiş durumda. Bununla birlikte, kalan DMA’lar (50, 100 ve 200) herhangi bir potansiyel ralliyi durdurabilecek güce halen sahip.

Direnç seviyeleri: 0.2 ve 0.3 dolar
Destek seviyeleri: 0.13 ve 0.1 dolar

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir