KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

TFUEL Belirttiğimiz Destek Noktasından %60 Artış Sağladı! TFUEL Güncel Teknik Analiz

TFUEL geçtiğimiz analizimizde bahsettiğimiz noktadan hızlı bir yükseliş sergileyerek yaklaşık yüzde %60 oranında artış sağladı.

Google News Abone Ol

Bitcoin ilk CME gapini kapattıktan sonra yukarı yönlü hareketlerine başladı. Bu hareketlerle birlikte bazı altcoinlerde güzel hareketlenmeler gördük. Biz ise TFUEL ve THETA’yı bu hareketlenmelerden önce şöyle yorumlamıştık:

THETA ve TFUEL Güncel Teknik Analizi? ATH noktasından %85 düştü!

TFUELcard 1

Kısaca Theta Fuel (TFUEL) Nedir?

Theta Fuel (TFUEL), Theta blockchain üzerindeki iki yerel token’lardan biridir. TFUEL; topluluk tarafından işletilen binlerce Guardian düğümünün (node) yanı sıra Google, Binance, Blockchain Ventures, Gumi ve Samsung gibi isimlerin dahil olduğu kurumsal doğrulayıcılar tarafından desteklenen Theta blockchain ağının yönetişim token’ı olan Theta Token (THETA) ile karıştırılmamalı.

TFUEL, merkeziyetsiz video ve veri dağıtımında yardımcı uygulama token’ı olarak hizmet veren Theta blockchain üzerindeki ikinci token. Aynı zamanda ağın Gas token’ı görevi görüyor. Video paylaşmak için yapılan katman ödemeleri, akıllı sözleşmelerin dağıtım veya etkileşiminin kurulması ve NTF’lerle birlikte DeFi uygulamaları için de gerekli olan ücretler gibi Theta blockchain üzerindeki tüm operasyonlara TFUEL token güç veriyor.

 

TFUEL NEREDEYSE NOKTA ATIŞI DÖNDÜ VE %60 ARTTI!

TFUEL 1

Tfuel için bir önceki analizimizde:

“TFUEL’de önemli olan tüm yerleri elimden geldiğince işaretlemeye çalıştım. Daralan bir yapının altına hacimli bir mumla kırmış olması ve altında kapanış yapması kötü bir görüntü 0.1172$ bölgesinin tepkisiyle yukarı hacimli bir şekilde tekrardan girerse yani fake out olarak kalırsa daha iyi bir görünüm olur. Kısa vadeli yapılarda grafiği takip ederek işlem almak çok daha mantıklı.”

demiştik. Kısaca 0.1172$ seviyesinden aldığı tepkiyle tekrardan fiyat çizgisinin içine sert bir şekilde girmesi gerektiğinden bahsetmiştik. Şu an anlık fiyat olarak 0.1889$ civarlarında seyrediyor. Oluşan yapıda bir direnç bölgesi ve bu bölgede kar satışı yapmanın mantıklı olabileceğini düşünüyorum. 26 Ocak 2022 17.00 (1h) mumunun dengesizliğini kapatabilmesi için (0.1430-0.1400$) bölgesini ziyaret etmesi gerekebilir. Ancak tüm dirençleri kırıp daha da yükselebilmesi de ihtimal dahilinde olduğundan kar satışı yapmak en faydalı yol gibi duruyor. Önemli direnç ve destekler grafikte zaten mevcut durumda.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir