Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockchain HaberleriKriptoKripto HaberleriMetaverse Haberleri

Tezos, Man United ile 27 milyon dolarlık anlaşma imzaladı, Baby Doge Hoffenheim’ı destekliyor!

Google News Abone Ol

Dünyanın en popüler futbol  takımlarından biri olan Manchester United’ın, Proof-of-Stake blockchain platformu Tezos tarafından çok yıllı bir eğitim seti sponsorluğunu duyurmaya hazır olduğu bildiriliyor.

İlk olarak The Athletic tarafından bildirilen anlaşma, görünüşe göre yılda 27 milyon doları aşıyor ve Tezos’un logosunu takımın antrenman formasına yerleştirmesine izin veriyor. Manchester United’ın resmi duyurudan önce tanıtım materyallerinin çekimlerini tamamladığı bildirildi.

Rapor ayrıca ortaklığın, metaverse veya diğer Web3 projeleri gibi teknoloji alanında işbirliğini içerebileceğini tahmin ediyor.

Tezos, spor sponsorluklarına büyük bir yatırım yaptı. Mayıs 2021’de RedBull Racing, Tezos’u resmi blockchain ortağı olarak duyurdu. Tezos, o yılın Kasım ayında piyasaya sürülen ilk NFT hayran deneyimini oluşturdu.

Bir ay sonra McLaren Racing tarafından yapılan benzer bir duyuru, Tezos’u Formula 1, Indycar ve espor takımları arasında çok yıllı bir anlaşmada resmi teknik ortağı olarak gördü ve Tezos ağı, Ekim 2021’de McLaren’in NFT koleksiyonunun lansmanında kullanıldı.

Sponsorluk anlaşmaları ya da taraftar token ortaklıkları imzalamış olan diğer birçok İngiltere Ligi kulübüne katılıyor.

Ağustos 2021’de Dogecoin (DOGE), 2021-2022 sezonu için gömlek kol sponsoru olarak Watford FC ile ortaklık kurdu ve oyuncuların kollarında madeni paraların ünlü meme logosunu taşıyordu. Manchester City, Arsenal ve Wolverhampton Wanderers FC, Socios ve Bitci gibi çeşitli platformlarda taraftar tokenlerini başlattı.

Baby Doge, Alman futbol kulübüyle ortak oldu!

Bu arada, Doge ve Shiba Inu’dan ilham alan meme tokeni Baby Doge Coin (BabyDoge), Almanya’nın en iyi futbol ligi olan Bundesliga’daki profesyonel futbol kulübü TSG Hoffenheim ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bir duyuruda Hoffenheim, Baby Doge’un kulübe özel NFT’lerin geliştirilmesi üzerinde birlikte çalışarak kulübün resmi bir ortağı olacağını doğruladı. Anlaşma aynı zamanda, Baby Doge’un takımın iç saha maçlarında sahadaki LED panolarda reklamını ve ortak markalı içeriği görmesini sağlayacak kulübün “önemli promosyon malzemeleri” olarak adlandırdığı malzemeleri de içeriyor.

Hoffenheim CEO’su Denni Strich,

“TSG Hoffenheim, Baby Doge gibi yenilikçi ve lider bir markayla birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyor.  Kulüpten bir NFT koleksiyonunu ve diğer heyecan verici projeleri hayata geçireceğimiz başarılı bir ortaklık için heyecanlıyız ve sabırsızlanıyoruz”

dedi.

Baby Doge proje yöneticisi Mike Watson, anlaşmanın küresel pazardaki ve Avrupa Birliği’ndeki varlığını genişleteceğini ve kendisini bir oyuncu olarak kurarak toplum merkezli bir proje olarak erişimini genişletmek için stratejik ortaklıklar kurmaya devam edeceğini belirtti. spor dünyasında.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir