Altcoin Haberleri
Trend

Tesla Supercharger İstasyonu Dogecoin’i (DOGE) Ödeme Olarak Kullanacak!

Tweetleri ile ünlü Elon Musk, Dogecoin'i destekleyen büyük bir duyuru yayınladı. Yakın tarihli bir tweet'te, Tesla şarj istasyonunun yakında DOGE'yi ödeme olarak destekleyeceğini açıkladı.

Google News Abone Ol

Tesla Superchaerger Ağı için DOGE

Tesla Console’un kurucusu Ryan Zohoury’nin tweetine yanıt veren Elon Musk, DOGE ile ilgili planlarını paylaştı.

Zohoury, Twitter’da, yeni Santa Monica Supercharger’larının açıldıktan sadece on dakika sonra dolduğunu övdü, bunun ardından Dogecoin babası Elon Musk şunları söyledi:

 

Ve, tabiki, Doge ile ödeme yapabilirsiniz.

Bu tweet aynı zamanda DOGE topluluğu arasında dünyanın en büyük meme-coin’inin geleceği hakkında olumlu bir hava gönderdi.

tes

İlginizi çekebilir: Dogecoin Nedir? Güncel Dogecoin Analizi

Elon, DOGE’u seviyor

Son zamanlarda Tesla CEO’su, Dogecoin’in ödeme olarak kullanılmasıyla ilgili olarak Starlink’in geleceği hakkında önemli bir ipucu verdi. Bununla birlikte, Elon’un SpaceX’i, DOGE-1 adlı bir ay görevi için köpek temalı meme token’a kapısını açtı.

Tesla şarj istasyonunun DOGE’yi kabul etmesi olası bir hamle çünkü elektrikli araç üretim devi, bazı ürünleri için köpek temalı meme token’ı şimdiden kabul etmeye başladı.

Herhangi bir Dogecoin sahibi artık bir Tesla kupası, kemer tokası, siber düdük satın alabilir. Tesla’nın Cybersquad adlı çocuklar için ATV’si doğrudan web sitesinden 355 DOGE ila 14.135 DOGE karşılığında satın alınabilir.

 

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir