Altcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Terra UST & LUNA düşüşü hakkında yapılan son dakika açıklamalar

Google News Abone Ol

Terra UST ve LUNA bu hafta oldukça fazla konuşulur oldu. Çok sayıda küçük ve büyük yatırımcı büyük mağduriyetler yaşadı. Konu hakkında Kripto Para piyasasında otorite kabul edilen belirli isimlerden de peş peşe açıklamalar geliyor.

Güncellenen Tüm Terra LUNA haberleri için sitemizde arama yapabilirsiniz.
25 Mayıs 12.35 itibarıyla aktif TERRA LUNA haberlerimiz (Yeni haberler için siteyi kontrol ediniz. Anlık Terra durumunu “Web Kripto” ekibi olarak takipteyiz.)

Terra yakımında durum ne? (16 Mayıs 2022)
Terra LUNA’da tekrar yükseliş olur mu? (17 Mayıs 2022)
DEI’de Terra’dan sonra düşüşte (17 Mayıs 2022)
Terra’da istifa şoku (18 Mayıs 2022)
Do Kwon davalık. Yargılanacak! (25 Mayıs 2022)
LUNA sonrası kripto paralar güvenli mi? (25 Mayıs 2022)
Terra LUNA başarısız teklif (25 Mayıs 2022)
Terra 2.0 için testnet geliyor (25 Mayıs 2022)
Güney Kore LUNA konusunda yatırımcılarını uyardı (26 Mayıs 2022)
Binance, Terra 2.0’ı ne zaman listeleyecek? (28 Mayıs 2022)
Terra (LUNA) 2.0 daha da düşebilir mi? LUNA teknik analiz (28 Mayıs 2022)

Tüm kripto haberleri ve detayları için Web Kripto’yu takipte kalın!

Arthur Hayes’in açıklamasında kısaca;

Bu haftaki Terra (LUNA) çöküşünün ardından Bitcoin ve ETH fiyatlarının düşmeye devam edeceğini tahmin ediyor. Hayes yayınlamış olduğu bir blog gönderisinde BTC’nin 20 bin dolar Ethereum’unda 1300 dolarlı seviyelere düşebileceğini öngörüyor.

LUNA düşüşlerine rağmen halen bazı yatırımcılar tarafından satın alındığını söyleyen Hayes, bu tür yatırımcıların yaşanan veya yaşanacak olan düşüşlerle piyasadan silinebileceğini savunuyor. Luna’nın düşüşüne rağmen halen satın alma işlemi yapan yatırımcılar, bu ayı piyasasında silinmedikten sonra, BTC ve ETH gibi coinlerde yukarı yönlü hareketlerin başlayamayacağını savunuyor.

Hayes’in kendisinin LUNA yatırımının olup olmadığı ise bilinmemekte.

Bir açıklama da Terra LUNA CEO’su Do Kwon tarafından yapıldı

Terraform Labs’ın Kurucusu & LUNA Vakfı CEO’su Do Kwon Twitter hesabından yaptığı açıklamasında;

Son günlerini çoğunlukla yazılım geliştiricileri, çalışanları, arkadaşları ve Terra topluluk üyeleri ile telefonda konuşarak geçirdiğini söyleyen Do Kwon, yarattığı projenin getirdiği acıdan dolayı kalbinin kırık olduğunu ve üzgün olduğunu ifade etti. Alt bölümden ilgili Twit’ine ulaşabilirsiniz.

Farklı otoriteler tarafından da özellikle Sosyal Medya üstünden çokça açıklama gelmekte. Son 24 saat içinde LUNA Binance Borsasında BUSD ile işlem görmekte. Halen bazı kullanıcılar tarafından tercih edilerek alım ve satımı gerçekleştirilmekte. Son 24 saatte %1000 lere varan ve aşan yükselişler sergilemesine rağmen tercih edilip edilmeyeceği konusunda ki taktir size kalmış. Binance de LUNA şu an 0.00049 BUSD olarak fiyatlanmakta.

luna busd güncel fiyatı

Luna hakkında daha önceki Terra Luna haberimizden de olayın seyrini ve detayları öğrenebilmeniz mümkün.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir