KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Terra (Luna) Teknik Analizi: Önceki Analizimizden Bu Yana %72 Artış Sağladı!

LUNA'da bir önceki analizimizde belirttiğimiz destek seviyesinden %72 kar var. Nasıl bir yol izlenmeli?

Google News Abone Ol

Terra (LUNA) bazı FUD haberleri yüzünden düşse de fiyat hareketlerinin oluşturduğu yapılar güzel gözüküyor diye belirtmiştik. Bu yapıların değerlendirebileceğini yazımızda yazmıştık. Yazımıza alttan ulaşabilirsiniz.

TERRA (LUNA)’DA GÜZEL FORMASYON! LUNA GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

LUNA’nın Piyasa Değeri Artarken İşlem Hacmi Düşüyor!

luna

Piyasa değerinde %1.33’lük artış sağlayan LUNA’nın hacmi yaklaşık %20 düştü. Bu hacimdeki düşüşe dikkat etmekte fayda var. Hacim düştüğünde sert hareketler görme ihtimalimiz artıyor.9378044a81851565991355981480fd05

Terra’nın kendi Twitter adresinden duyrulan etkinlikte konuşulan konular fiyatta hareketlenmelere sebep olabilir. Bu yüzden bu etkinliği dinleyip ona göre aksiyonlar alınabilir.

TERRA (LUNA) GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ!

LUNAUSDT 2022 02 27 17 23 41

Terra tüm dünya piyasalarındaki kötü haberlere rağmen çok güzel artış sağlayarak piyasadan kendini ayırdı diyebiliriz. Takip ettiğimiz seviyeler kısa vadede 79,36$. Eğer o bölge aşılırsa 84$-87$ seviyelerinden satış yiyebileceğini düşünüyoruz. Daha sağlıklı yükselişler için düzeltmeler gerekiyor. Kısa vadede Luna için 60.55$ ve 57$ bölgesi destek olarak çalışabilir. 4 saatlik grafikte önemli gördüğümüz destek ve dirençleri grafikte işaretledik.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.


UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir