Teknik Analiz

Terra (LUNA) 2.0 daha da düşebilir mi? LUNA teknik analiz

Google News Abone Ol
  1. Kripto para piyasalarında önemli bir düşüşe yol açan Terra için Do Kwon tarafından topluluğa sunulan yeni bir blok zinciri teklifi geçtiğimiz günlerde kabul edilmişti. Bunun ardından da hızlıca çalışan ekibin Terra (LUNA) 2.0 adında yepyeni bir altcoin projesiyle karşımıza çıktıklarını gördük. Ancak, ne yazık ki Terra 2.0 da eski blok zincirde olduğu gibi ağır bir çöküşten kaçamadı. Yine de yatırımcıların büyük umutlar bağladığı bu yeni proje için neler olacağı merak ediliyor. Gelin birlikte, Terra (LUNA) 2.0 coin daha da düşebilir mi buna daha yakından bakalım.

Terra (LUNA), piyasaya sürülmesiyle %75 düşüş yaşadı

Terra (LUNA) 2.0 altcoin projesi, 28 Mayıs günü itibariyle yeni blok zincirini başlattı ve yayına girdi. Yatırımcıların artık al ve sat yapabildiği yeni altcoin projesinin piyasaya sürülmesiyle yaklaşık %75 düştüğü görüldü. Eski LUNA ağında olduğu gibi sert bir düşüşün görüldüğü bu yeni projenin de birkaç gün 5 dolar seviyelerini baz alacağını söyleyebiliriz.

terra luna 2.0 teknik analiz

Yeni Terra (LUNA) 2.0 coin projesi, haber yayın saatleri itibariyle 5.26 dolardan işlem görüyor. Piyasaya ilk kez çıktığında 18 doların hemen altından işlem gören altcoin projesinin bir günde %75 düştüğünü gördük. Şu andaysa 5 dolarlık noktada tutunmaya çalışıyor. Projenin bu zamana kadar önemli bir kitleye ulaşmasından dolayı, piyasaya çıktığı ilk günden 210 milyon dolardan fazla işlem kaydettiği bildirildi. CoinMarketCap verilerine göre projenin toplam market değeriyse 1.1 milyar dolar civarında.

Gün içerisinde 3.63 dolara kadar düşen LUNA 2.0, şu anda önümüzdeki birkaç gün 4 ila 8 dolar arasında bir aralıktan işlem görecektir. Buna ek olarak, projenin önümüzdeki pazartesi günü Binance üzerinde listeleneceği de biliniyor. Hali hazırda önemli bir LUNA yatırımcısının bulunduğu borsa üzerinde yatırımcılarda milyonlarca dolarlık LUNA birikimi bulunuyor. Bu nedenle de o gün için önemli bir olumlu hareketlenme görülebilir. Tekrardan 15 dolara kadar koşu yapması beklenen LUNA için listelenmenin ardındansa olumsuz havanın etkisi kendini gösterecektir. Şu anda uzun vadeli olarak yatırımların tavsiye edilmediği altcoin projesinde kısa süreli al-sat işlemleri için yatırımcılar denemeler yapabilirler.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir