KriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

SXP Güncel Analizi, Önceki Analizden Sonra %20 Kar Geldi!

Google News Abone Ol

Bitcoin’in önceki düşüşünde altcoinlerin de düşmesiyle beraber üç tane altcoini incelediğimiz yazıda SXP’nin güzel bir desteği test ettiğini söylemiştik. SXP söylediğimiz destekte (1.462$) iki kere alım fırsatı verdi. Anlık olarak 1.768$ civarlarında seyrediyor. Ne gibi hareketler izlemeliyiz?

SXP ile alakalı son günlerde güzel haberler geliyor. Daha da yükselmesi olası olan coinlerden biri olduğunu düşünüyorum. Direnç bölgelerinde kar satışları yapılarak ilerlenebilir. Piyasanın gidişatına bağlı olarak tekrardan kendini 1.791$ üstüne atabilirse pozitif bir görünüm elde edebilir diye düşünüyorum.

swipe

Kısaca Swipe (SXP) Nedir?

Swipe, SXP tarafından desteklenen küresel ödeme kartları oluşturmak için tasarlanmış API’si ile fiat ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmaya çalışan bir platformdur. Bu ekosistem, Swipe Ağı için yakıt işlevi gören ve işlem ücretlerini ödemek ve bağlama ve yönetişim yoluyla Swipechain’i güvenceye almak için kullanılan Swipe Token (SXP) tarafından desteklenmektedir.

a78b0c16 cf41 4e46 a4e7 2450f3e0e7b6

İŞTE SXP’Yİ FİYATLANDIRAN O HABER!

Binance, Swipe’ı satın aldığını açıkladı: Bu iki şirket kripto ve ticaret arasında köprü kurmak için ortak oldu. Dünyanın en büyük dijital varlık borsasının arkasındaki küresel blockchain şirketi Binance, kullanıcılarının kripto paraları almasına, satmasına, harcamasına ve dönüştürmesine imkan tanıyan sektörün lider çoklu varlık dijital cüzdanı ve Visa banka kartı platformu Swipe‘ı satın alma işlemlerinin tamamlandığını duyurdu ve bu işlem için ödenen tutara yönelik bir açıklama yapılmadı. Bu iki şirket, itibari para ve dijital varlıklar arasındaki, özellikle de geleneksel finansal sistemler aracılığıyla kripto para satın alma ve kripto para ile ödeme yapma alanlarındaki boşluğu doldurarak kripto para kullanımının daha da geniş çaplı hale gelmesine yönelik çalışacak.

SXP GÜNCEL ANALİZİ

SXP GUNCEL

Açıklama kısmında da belirttiğim gibi önceki analizde belirttiğimiz seviyeden yaklaşık %20 artış sergileyen SXP’de şimdi ne yapmalıyız? Nasıl yollar izlenebilir?

Öncelikle Bitcoin’in anlık grafiğinin çok pozitif görünmediğini “Bitcoin Nedir?” adlı yazımızın altındaki güncel analizde açıklamaya çalıştım. Bu sebepten ötürü kar satışlarının yapılmasının veya iz süren stopla pozisyonların taşınmasının uygun olduğunu düşünüyorum. Son dört saatlik mumdaki hacim ve kapanış pozitif gözüküyor. Genel olarak planlarımızı piyasanın güncel haline göre yapmamız gerektiğini düşünüyorum. SXP’de önümüzdeki dirençler sırasıyla 1.790$ ve 1.960$ civarları. Destek olarak 1.6$ civarları çalışabilir. Şahsi fikrim izlenilmesi ve kar satışlarının yapılmasının unutulmaması yönünde.

“Bitcoin Nedir?” adlı yazımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Nedir? Bitcoin Dominansı Nedir? Nasıl bu kadar başarılı oldu?

 

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir