Altcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Swipe (SXP) Nedir? SXP Güncel Teknik Analizi

Google News Abone Ol

Swipe (SXP) Nedir?

Swipe, yerel SXP tokenı tarafından desteklenen küresel ödeme kartları oluşturmak için tasarlanmış API’si ile fiat ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmaya çalışan bir platformdur.

Swipe ayrıca, Uniswap, SushiSwap ve THORchain tarafından çatallanan ve Swipechain tarafından desteklenen bir Otomatik Piyasa Yapıcısı olan Swipe Swap adlı bir on-chain sahiptir.

Bu ekosistem, Swipe Ağı için yakıt işlevi gören ve işlem ücretlerini ödemek ve bağlama ve yönetişim yoluyla Swipechain’i güvenceye almak için kullanılan Swipe Token (SXP) tarafından desteklenmektedir.

Swipe’ın Kurucuları Kimdir?

Swipe, başlangıç ​​​​işletmelerinde zengin deneyime sahip erken bir Bitcoin yatırımcısı olan Joselito Lizarondo tarafından kuruldu. Lizarondo şu anda platformun CEO’su olarak görev yapıyordu.

Temmuz 2020’de Swipe’ın dünyanın önde gelen dijital varlık borsalarından biri olan Binance tarafından açıklanmayan bir bedel karşılığında satın alındığı açıklandı.

Swipe’ı Benzersiz Kılan Nedir?

Swipe şu anda dünyanın en büyük dijital varlık borsalarına, Binance ve FTX’e güç veriyor ve Swipe API’si aracılığıyla dünyanın en büyük ödeme ağı Visa’ya bağlanıyor.

Swipe API, Swipe’ın müşterileri için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratmasını sağlayan bir satış noktasında veya e-ticaret işleminde bir banka kartının yalnızca bir kez kaydırılmasıyla gerçek zamanlı kripto para biriminin dönüşümleri yasal hale getirmesini sağlar. Swipe API’sinde, kart sahiplerinin katılımcı perakendecilerde %30’a kadar geri kazanmasını sağlayan karta bağlı bir nakit geri ödeme ağı olan Swipe Rewards bulunmaktadır.

Swipe Ağını Güvenli Yapan Nedir?

Swipe (SXP) bir ERC-20 tokenidir, sonuç olarak bütünlüğü Ethereum’un çalışma kanıtı (POW) konsensüs mekanizması ve büyük düğüm ağı tarafından korunur

Swipe ($SXP) Güncel Analizi

5DDD6793 1174 4023 8EE8 45040CDEAFE2

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, SXP işaretlediğim yerde çok sert düşüş yaşamış. Daha sonrasında haberle birlikte işaretlediğim yeri doldurmuş ve 2.336$ın likiditesini aramış ve kendine bir dip arıyor diyebiliriz. Aylık açılış ve Yıllık açılışın olduğu bölgeden destek bulamazsa 1.971$ ve 1.791$ aralığındaki bölgeden destek bulmasını bekliyorum. 2.336$‘ın üstündeki hareketlenmeler üstte diğer işaretlediğim bölgelerin likiditelerini toplayabilir yani o bölgeleri test edebilir.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir