Metaverse Haberleri

Sports Metaverse, sanal arazi satışlarını başlattığını duyurdu

Google News Abone Ol

Sports Metaverse, arsa sahiplerinin ilk aşamada kaliteli fan mağaraları da edinebilecekleri sanal adalar için satışın başladığını duyurdu. Özellikle spora odaklanan sanal bir dünya olan Sport Metaverse, son birkaç gündür özellikle sosyal medyada büyümeye ve kendine kitle toplamaya devam ediyor.

Sanal arazi ve mağaralar duyuruldu

Proje üzerinde yer alan mağaralar, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarla etkileşim kurmak, kendi NFT’lerini özelleştirmek, bilardo oynamak, spor yapmak, reklam vermek ve arazilerini kiralamak için kullanılabilecek. Bununla birlikte, stadyum veya etkinlik salonu inşaatı gibi özel amaçlar için de çeşitli arazilerin olacağı duyuruldu.

Sports Metaverse, önde gelen spor yıldızlarını, markaları ve kulüpleri tek bir yerde bir araya getiren, yalnızca oyunlara adanmış ilk dijital dünya olduğunu iddia etmekte. Kullanıcılar bu proje sayesinde NFT satabilir, arazi satın alabilir, ikonik oyuncularla etkileşime girebilir ve stadyumları ziyaret edebilirler.

Uzun vadede, büyük ekranlı sosyal alanlar ve perakende satışların yanı sıra sporcular ve hayranlar için Metaverse üzerinde 7 gün 24 saat erişimi olan 3 boyutlu sürükleyici deneyimler yaşatılması hedefleniyor.

Konuyla ilgili olarak, projenin arkasındaki şirket olan SportsIcon’un CEO’su ve Kurucu Ortağı Chris Worsey, “Evrendeki en iyi metaverse yaratıcısını, web3’ün en düşünceli markalarını ve tüm zamanların en iyi sporcularından bazılarını bir araya getirdik.” dedi ve ekledi:

Sporun geleceği, milyarlarca doğrudan bağlantılı hayran, onların spor ikonları ve Metaverse içindeki markaları ile birlikte Sports Metaverse yeni bir sınırdır.

Sports Metaverse, sanal mülklerinin çekiciliğini daha da artırmak ve optimize etmek için, EnterDao tarafından geliştirilen ve VR arazi sahiplerinin arazilerini izinsiz olarak terk etmelerine izin veren ve kiracıların doğrulayabileceği belirli fiyatlarla listelenen LandWorks ile de ortaklık kurduğunu da söyledi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir