BlockhainKriptoKripto Haberleri

Solana Game Mini Royale: Nations, NFT Lansmanından Sonra 2 Milyon Oyuncuya Ulaştı.

Google News Abone Ol

Geçen hafta, birinci şahıs nişancı Mini Royale: Nations, ilk oyun içi NFT öğelerinin piyasaya sürülmesinin ardından Solana’da yayınlanan ilk canlı çok oyunculu oyun oldu.

Şimdi geliştirici Faraway, geçen ay boyunca aktif oyuncu sayısını ikiye katlayarak yeni bir dönüm noktasına işaret etti. Mini Royale: Nations şimdi 600.000’den fazla aylık aktif kullanıcı dahil olmak üzere toplam 2 milyondan fazla kayıtlı oyuncu topladı.

Web tabanlı nişancı, herhangi bir blok zinciri entegrasyonu olmadan oynaması ücretsiz çevrimiçi çok oyunculu bir oyun olarak aylardır zaten yayındaydı. Ancak, planlandığı gibi, Faraway 9 Aralık’ta Solana NFT’leri olarak satılan bir dizi 10.000 oyun içi eşyayı piyasaya sürdü ve ardından 16 Aralık’ta oyun içinde etkinleştirdi.

 

Daha detaylı bilgiler için Twitter adresine yandaki linkten ulaşabilirsiniz.  https://twitter.com/MiniNations

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir