NFT Haberleri

Snoop Dogg’dan Bored Ape NFT temalı restoran girişimi

Google News Abone Ol

Dünyaca ünlü sanatçı Snoop Dogg’dan Bored Ape Yacht Club NFT temalı bir restoran girişimi geliyor. Andy Nguyen, Kevin Seo ve Phillip Huynh ile ortaklaşa kurulacak olan bu yeni restoranın büyük bir ilgi görmesi beklenmekte. Özellikle de Bored Ape NFT temalı olacağından kripto dünyasından yatırımcıların ve koleksiyonun takipçilerinin bu mekana özel bir ilgi gösterebileceği belirtiliyor.

Snoop Dogg’dan NFT temalı restoran

Snoop Dogg ve Food Fighters Universe ortaklığında kurulacak olan bu yeni NFT temalı mekanın Los Angeles’ta hizmet vereceği açıklandı. Mekanın adınınsa Snoop Dogg tarafından sahip olunan BAYC koleksiyonundan alınması bekleniyor.

Tüm dünyada önemli bir hayran kitlesine sahip olan Snoop Dogg, hali hazırda NFT dünyası ile ilgilendiği bilinen isimler arasında geliyor. Bu zamana kadar NFT yanlısı tavrını koruyan sanatçının bu adımıysa kendini sektörde bir adım daha ileri taşımaya niyetli olduğunu kanıtlar nitelikte.

Bored Ape NFT fiyatları artacak mı?

Bored Ape NFT ürünlerinde son günlerde önemli bir düşüş yaşandı. Kripto para piyasalarındaki genel olumsuz havadan da etkilenen maymun temalı koleksiyonun taban fiyatları dibi boylamış durumda. Bununla birlikte de

Bu yılın Nisan ayında değeri neredeyse yarım milyon dolara kadar çıkan BAYC ürünlerinin şu anda değeri bundan oldukça düşük. Haber yayın saatleri itibariyle Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonunun taban fiyatı ortalama 180 bin dolar civarında. OKLink üzerinden alınan verilerle sunulan bu bilgiye ek olarak, ünlü sanatçının da bu koleksiyona adım atması fiyatların tırmanmasını sağlayabilir. Bu yüzden de ilerleyen günlerde koleksiyonda daha aktif günler yaşandığını ve buna bağlı olarak da ticaret hacimlerinin fırladığını görebiliriz.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir