Kripto Haberleri

Shibarium beta sürümü hakkında önemli gelişme

Google News Abone Ol

Shiba Inu (SHIB) kripto para topluluğu, üçüncü çeyrekte halka açık bir beta sürecinin başlatılacağının açıklanmasının ardından Shibarium’u ölçeklendirmenin ikinci katmanını (L2) başlatmayı dört gözle bekliyor. Shiba Inu geliştiricileri Shytoshi Kusama ve Ryoshi’ye göre, ikinci seviye bir çözüm işlem maliyetlerini azaltabilir ve bunu neredeyse sıfır noktasına yaklaştırabilir.

Shiba Inu L2 Shibarium çözümü üçüncü çeyrekte piyasaya sürülecek

Meme token projesi Shiba Inu (SHIB), son yedi gün içinde ABD doları karşısında %33.6 değer kazandı ve artışın çoğu Shibarium’un duyurulması olayının etrafında dönmekte Ayrıca Ethereum balinaları tarafından son 24 saatte, mevcut SHIB fiyatlarıyla yaklaşık 1,74 milyon dolar değerinde 163,2 milyar SHIB satın alındığı da göze çarpmış durumda. Projenin kendisini geliştirmeye devam etmesiyle birlikte SHIB için balina hareketlerinin daha da artması kaçınılmaz olacaktır.

Altcoin projesinin Discord sunucusunda Shibarium L2 ölçeklendirme çözümü hakkında çok fazla tartışma devam ediyor.  Ek olarak, Shibarium’un arkasındaki bir grup geliştirici olan Unification Foundation, yaklaşmakta olan proje için bazı güncellemeler yayınladı. Geliştirme ekibine göre, Shibarium alfa ağı test aşamasında özel bir alanda piyasaya sürülmüş durumda. Geliştiriciler, sonuçların başarılı olduğunu ve “yoğun geliştirmede en önemli aracın cüzdan uygulaması olduğunu” açıklamış durumda.

Unification Foundation’dan Maziar Sadri, konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Shibarium Public Beta Testnet’in lansmanı, uzun zamandır beklenen birçok IBC/Gravity/wFUND güncellemesini içeren FUND Testnet yükseltmesiyle aynı zamana denk gelecek olan Q3 için planlanmış durumda. Testnet’in genel beta sürümü, tarafların kimlik doğrulama süreci de dahil olmak üzere ağ ile tam olarak etkileşime girmesine izin verecektir.

SHIB, yılın başından bu yana %56 değer kazanmayı başardı

SHIB geçen hafta %33,6 büyürken, Ekim 2021’de kaydedilen en büyük rekorun hala %87,6’lık oranı kayıp durumda. Buna rağmen, SHIB tokeni bugün ABD doları karşısında hala %56 daha yüksek bir durumda olmaya devam ediyor. Into the Block istatistiklerine göre, haberimizin yazıldığı sıralarda SHIB balinalarının yaklaşık %23’lük kısmı bu fiyatlara rağmen kazanç durumunda olmaya devam ediyor. SHIB, yüksek bir balina yoğunluğuna sahip durumda, çünkü elde edilen veriler, büyük balinaların SHIB hacminin neredeyse %81’lik kısmını elinde tuttuğunu göstermektedir.

Shiba Inu ayrıca SHIB yatırımcılarının bir yangın portalında coinleri yakarak maksimum arz aktivitesini azaltmayı amaçlayan bir ateşleme stratejisine de sahip durumda. Yakım etkinlikleri SHIB stoklarının azalmasına yardımcı olurken, 589,390,205,650,282 SHIB şu anda dolaşımda olmaya devam ediyor. Shiba Inu geçen hafta %33’ten fazla değer kazanırken son 24 saatte ise %6 değer kazandı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir