Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockhainKriptoKripto Haberleri

Shiba’dan Yatırımcılara Müjde!

Google News Abone Ol

Shiba Inu, metaverse ekosistemine giriyor. Bununla birlikte, anonim geliştirici, çok beklenen katman-2 ölçeklendime çözümün başlatılması için somut zaman çizelgesi vermedi

Eric M, bu ayın başlarında ekibin, Shibarium’u başlatmak için lider altcoin projesinin en büyük Proof of Stake (PoS) yükseltmesi olan Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesini beklemek zorunda kalmayacağını söyledi. Bu yılın en iyi performans gösteren kripto para biriminin anonim yaratıcısı Ryoshi, uzun bir Medium blog gönderisinde Shiba Inu’nun 2. katman çözümünü duyurdu.

ShibaSwap merkezi olmayan borsasının yönetim tokeni olan Bone ShibaSwap (BONE), balina konsantrasyonundan kaçınmak için SHIB yerine platformun birincil kripto para birimi olarak hareket edecek. Bahsedilen blog gönderisinde Ryoshi, Shibarium’un tek bir başarısızlık noktası olmadığından emin olmak için, düzgün bir şekilde ademi merkeziyetçi olması gerektiğini vurguladı.

Shiba Inu, Ethereum Blockchain üzerinde çalışan bir ERC-20 tokenı olduğundan, aynı zamanda yüksek ücretlerden muzdarip. İşlemlerin maliyetini düşürmek, kripto para biriminin oyun ve Non Fungible Token (NFT) içeren genişleyen ekosistemi için kritik derecede önemli. Bu nedenle kripto analisti Alex Dovbnya, şu değerlendirmeyi yapıyor:

”Shibarium’un yaklaşan lansmanı, kripto birimi için en büyük katalizörlerden biri olarak kabul ediliyor.’

Shiba Inu, piyasa değerine göre 13. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor. Bu haftanın başlarında Bitstamp, SHIB işlemlerini 2022’nin başlarında başlatacağını doğruladı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir