Metaverse Haberleri

Shiba Inu’dan yeni token ve Metaverse girişimi geliyor

Google News Abone Ol

Kripto para dünyasında birçok yatırımcının yakından bildiği Shiba Inu (SHIB) projesini geliştirmek için ekibin çalışmaları devam ediyor. Son olarak da TREAT adı verilen yeni bir token ve Shiba Inu Metaverse alanının geliştirileceği açıklandı. Bu yeni token projesinin ayrıca Shiba Inu Game üzerinde de büyük bir öneme sahip olacağı duyuruldu.

Shiba Inu TREAT token yakında geliyor

SHIB ekosisteminin önemli geliştiricilerinden Shytoshi Kusama tarafından yapılan açıklamalara göre TREAT token çok yakında geliyor. Bunun için net olarak bir tarih verilmiş olmasa da bu yeni token biriminin içinde bulunduğumuz 2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Shiba ekosisteminin dördüncü token birimi olan TREAT, bir ShibaSwap ödül mekanizması üzerinde kullanılacak. Yine ağın Metaverse çalışmalarında da önemli bir yere sahip olması beklenen bu yeni projenin yatırımcılar arasında önemli bir heyecana yol açtığı görülmekte. Bu haberlerle birlikte SHIB için son 24 saatte %3’e yakın bir artış yakalanmış durumda. Yatırımcılar, kendini ve ağını geliştirmeye çalışan SHIB projesini gördükçe ona daha da güven duymaya başlamış görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde ağda alınan kararla ShibaSwap ödül mekanizmasındaki alan boşalmıştı. Bu alanın TREAT ile doldurulması beklenirken, olan Shiba Inu Game projesinde de yine ödül amaçlı kullanılması bekleniyor.

Yatırımcılar arasında sosyal medyada yayılan haberlere göre bu yeni token biriminin Shiba ekosisteminin stablecoin varlığı olan SHI’yi de içine alacak şekilde genişletilmesi bekleniyor. Projenin detaylı bir şekilde kullanım alanları henüz yatırımcılara duyurulmuş değil.

Shytoshi’nin sosyal medya kanalları aracılığıyla yaptığı bir duyuruda TREAT için sınırlı bir miktar belirleneceği sözlerine yer verildi. Bununla birlikte geliştiricinin yaptığı açıklamalarda TREAT detaylarının tamamen duyurulmasına kadar ekosisteme yeni bir token katılmayacağı da belirtildi.

Hali hazırda ShibaSwap üzerinde ödüller için BONE kullanılırken, bunun önümüzdeki aylarda iptal edileceği kesinleşmiş durumda. Buradan açılan boşluğun TREAT ile kapatılacağı bilindiğinden, projenin en geç 2022 yılı sonlarına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir