NFT Haberleri

Shiba Inu’dan yeni NFT koleksiyonu: “Eat Wellys”

Google News Abone Ol

Shiba Inu (SHIB), Eat Welly adlı bir NFT koleksiyonunu takipçilerine duyurdu. NFT fast food restoranı temalı koleksiyonda burger yiyen shiba tarzında eserler bulunmakta. Projenin ilk aşaması 9 Haziran’da başlatıldı ve çeşitli aşamaların ardından herkese açık olarak da satışı yapılacak. Bununla birlikte, analistler SHIB fiyatı hakkında hala düşüş eğiliminde olduğunu söylemekte.

Shiba’nın yeni NFT koleksiyonunun adı “Eat Wellys” olarak duyurulurken, eserlerin 3D artisti Adrian San Vicente (@chico_rata) tarafından tasarlandığı açıklandı.

Koleksiyon 10.000 NFT’den oluşuyor ve her parça farklı bir özellik kombinasyonuna sahip. Tüm NFT’lere dağıtılmış toplam 140 farklı niteliğin olduğu açıklandı.

Eat Wellys, OpenSea’da satışta

Bu NFT koleksiyonunun bu kadar özel olmasının nedenlerinden biri, gerçek bir şirketle doğrudan ilişkilendirilen ilk koleksiyon olmasıdır. Shiba Inu temalı bir restoran olmasıyla bilinen ve altcoin projesiyle ortaklık kuran Eat Wellys restoranına ait bir koleksiyon durumunda. Buna ek olarak koleksiyon artık OpenSea’de mevcut ve satışa hazır bir durumda.

Eat Wellys NFT koleksiyonu 9 Haziran’da satışa sunulmaya başladıktan sonra, LEASH ve Shiboshi sahipleri, mülkleri kapalı olmasına rağmen Welly NFT’yi üretebilen ilk kişiler arasında yer almaya hak kazandılar. İlk turun son 12 saatindeyse, BONE ve SHIB sahipleri Welly NFT’lerini oluşturmaya özel olarak davet edildiler. Projenin ikinci etabı birinci etabın sonunda başlayacak ve üçüncü etabı da halka arzdan oluşacak.

Bu NFT lansmanının oluşturduğu bir heyecan havasına rağmen, analistler SHIB fiyatı hakkında hala düşüş eğilimi olduğunu vurguluyor. Analistler, düşen üçgenin SHIB grafiğinde onaylanacağına inandıklarından, SHIB’nin fiyatlarda %20’lik bir düşüş yaşanabileceğini eklediler.

Kripto para piyasalarında yaşanan son sert düşüşlerde en çok değer kaybedenlerden biri de Shiba Inu oldu. Köpek temalı meme token projesi bu süreçte önemli bir değer kaybederken yatırımcıların projeyle ilişkili endişeleri de büyüyor. CoinMarketCap’e göre şu anda SHIB, son 24 saatte %9’luk bir fiyat düşüşünden sonra 0.000008235 dolarlık bir değere sahip.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir