Metaverse Haberleri

Shiba Inu’dan Metaverse alanında önemli işbirliği

Google News Abone Ol

Marvel için daha öncesinde birçok gişe rekorları kıran filmin üretilmesine yardımcı olan The Third Floor, Shiba Inu’nun Metaverse evrenini inşa etmesine yardım etmek için işbirliği içerisinde olduklarını duyurdu.

SHIB: Metaverse yeni bir seviyede!

Shiba Inu’nun iddialı bir Metaverse girişimi olan The Metaverse, SHIB topluluğu için dijital bir dünya hayal etmek, tasarlamak ve inşa etmek için görselleştirme stüdyosu The Third Floor (TTF) ile birlikte çalışacağını açıkladı.

Third Floor Kreatif Direktörü (CCO) Dane Smith, yaklaşmakta olan projenin benzersiz, eğlenceli ve ilham verici olacağını açıkladı. Ayrıca şirket, çeşitli amaçlarla kullanılabilecek 100.000’den fazla arsanın bu dijital dünyada inşa edileceğini de ekledi. Buna ek olarak, arazi sahibi kullanıcılar pasif gelirler alabilecek, oyun içi kaynakları toplayabilecek ve ödüller üretebilecekler. CCO Dane Smith, yaptığı açıklamasında, “SHIB ekibinin sanatsal ve ilgi çekici bir sanal dünya vizyonunu görmekten çok heyecanlıyız. Ayrıca, bu yenilikçi yaklaşımı sürdürmek için Shiba Inu geliştiricileriyle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Shib: Metaverse, proje tarafından geçmişte yayınlanan Shiboshi ile doğrudan entegre bir şekilde gelecek. Buna ek olarak, projede farklı zamanlarda açılacağı belirtilen 100.000’den fazla bölünmüş arsanın yer alacağı da belirtiliyor. Bu arsaların bir kısmı, oyuncuların Metaverse haritasında çalışması için tek bir üs olarak kalacak. Shiba Inu ekibi ayrıca, lokasyonlarına göre mekanların fiyatlarının da farklı olacağını açıkladı. Ayrıca bu fiyatlandırmanın Ethereum (ETH) ile işlem görmesi bekleniyor.

Third Floor

Third Floor, Londra, Pekin ve Atlanta’da ofisleri bulunan Los Angeles merkezli bir şirkettir. Görselleştirme stüdyosu, Avatar, Gravity, Avengers: Endgame, Thor: Love and Thunder ve The Mandalorian gibi filmler ve TV şovlarında önde gelen Hollywood film yapımcılarıyla çalışma tecrübesine sahip.

Stüdyo, yukarıda sayılan projelere ek olarak Netflix, Amazon, Disney, Marvel Studio, Apple TV, Sony Pictures, 21st Century Fox, Warner Bros ve MGM ile yakın işbirliği içinde çalışmakta. The Third Floor, filmlere ve televizyona ek olarak Tekken 6, Gears 5 ve Horizon Forbidden West gibi video oyunlarına da katkıda bulunarak geniş bir alana hizmet edebileceğini de kanıtladı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir