Kripto HaberleriAltcoin Haberleri

Shiba Inu’da yükseliş beklentisi

Google News Abone Ol

Shiba Inu (SHIB) 2. en büyük meme token konumunda bulunuyor. Yılın başından beri yoğun satışlar alıyor ve baskı altında. Büyük yatırımcıları önemli ölçüde etkilediği söylenemez.

Red Bull takımı ile görüşme doğrulandı!

Shiba Inu bu hafta başında Red Bull takımı ile görüşmeler gerçekleştirdi. Shytoshi Kusama ise yapılan sohbeti doğruladı. Gelecekti belirli konularda işbirliği yapılabileceği konusunda yatırımcıları umutlandıran bu haber pozitif yönde beklentileri de artırdı. Red Bull toplantısının ardından iki topluluk arasında büyük bir işbirliği beklentisi hakim. Eğer ki bir ortaklık gerçekleştirilebilirse SHIB fiyatında güzel bir artış olabileceği öngörülüyor.

Shiba Inu geçmişte hangi adımları atmıştı?

Shib ekibi aslen yeniliği seven ve yeni adımlar atmaktan çekinmeyen bir topluluk. Geçmişte kendi yakım portallerini başlatmış, Metaverse konusunda iyi yönlü adımlar atmışlardı. BTC ve diğer altcoinlerde ileri düzey yaşanan düşüşlere rağmen düşüşlerden nispeten az etkilendiler diyebiliriz.

 

shiba güncel fiyat
Shiba şu an 0.000011 fiyatından işlem görüyor.

Son 1 aylık süreçte SHIBA’da BTC‘deki düşüşten, Terra LUNA sorunlarından nasibini aldı diyebiliriz. Toplam %50’den fazla bir değer kaybı söz konusu ama üstte de bahsettiğimiz gibi bu değer diğer coinlere kıyasla insaflı bir düşüş diyebiliriz.

Shiba 2. büyük meme token ve şu andaki değerlere göre 16. en büyük kripto para.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir