Teknik Analiz

Shiba Inu (SHIB) teknik analiz: fiyatlar olumlu habere tepki vermiyor

Google News Abone Ol

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, kripto topluluğu arasında övgüye değer bir teknolojik ilerlemeler kaydetmeye devam ediyor. Ancak ne yazık ki, iyi bir dövüş iyi bir geri dönüş getirmez. Bu sözün resmen kanıtlandığı Shiba Inu (SHIB) için yakın gelecekte duyurulan birçok olumlu habere tepki vermemesi yatırımcıları şaşırttı. Söz konusu şaşkınlığın yerini bir düşüş trendine bırakmasından endişe ediliyor.

Shiba Inu yatırımcısını neler bekliyor?

Shiba Inu, yatırımcılar için yeni bir sermaye toplamaya çalışıyor. Boğalar, 0,00001073 dolar noktasındaki dirence takıldığından ünlü meme token projesine yeterince ilgi duyulmamış gibi duruyor. Shiba Inu yatırımcısını son günlerde en çok şaşırtan şeylerden biri de Bitpay haberleri oldu. Son güncellemeyle birlikte SHIB coin projesini tüm dünyada erişilebilir kılan uygulamanın bu haberi bile fiyatlar için yardımcı olmadı.

Bir kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı olan Bitpay, Shiba Inu projesini cüzdanına ve entegrasyon işlemcilerine uygulayarak 179 ülkeden popüler köpek kripto para birimine erişim imkanı sağladı.

Bitpay’in övgüye değer çabalarına yanıt olarak Shiba Inu’nun fiyat hareketinin olmaması, dengelenmiş olarak kabul edilebilir. Ancak, geçmişe baktığımızda meme paralarının ünlü olaylara tepki vermemesi oldukça nadir bir olaydır.

shiba inu fiyat analizi 9 haziran

Daha fazla düşüş potansiyelini öngören önceki analist görüşlerine paralel olarak, Shiba Inu için 0.00000800 dolar noktasının kaybedilmesine neden olan bir düşüş yakında başlayabilir. İlginç bir şekilde, Paris Hilton tarafından da Twitter üzerinden Shiba token projesinin desteklendiği bir paylaşım yapılmıştı. Ancak tüm bunlara rağmen SHIB topluluğu bu durumu fiyatlara yansıtabilmiş değil.

Shiba Inu fiyatı 0.00001704 doların üzerine çıkabilirse, düşüş trendi geçersiz sayılabilir. Bununla birlikte, mevcut SHIB fiyatından %190’lık bir artışla sonuçlanan 0,00003100 dolara doğru bir ralli meydana gelebilir.

Haber yayın saatleri itibariyle popüler köpek temalı kripto para projesinin 0.0000106 dolardan işlem gerçekleştirdiği görülüyor. Son 24 saatlik süreçte %2’lik ufak bir düşüş gören SHIB için market kapasitesinde de benzer oranda bir düşüş yaşandı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir