Teknik Analiz

Shiba Inu (SHIB) teknik analiz: İşte sıradaki seviyeler!

Google News Abone Ol

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, kısa bir süre önce yaşanan geliştirmelerin etkisiyle bir miktar artış yaşamıştı. Ancak, bir türlü istenilen noktaları aşamayan popüler meme coin için sıradaki seviyeler daha bir merak konusu haline gelmiş durumda. Yeni keşfedilen tekniklere dayanarak makul bir şekilde alternatif bir hesaplama yapılabilir. İşte detaylar…

Shiba Inu için %17’lik ralli kapıda mı?

Shiba Inu fiyatı bu yaz için çok güçlü bir üçgen konsolidasyona yaklaşıyor. Bununla birlikte de SHIB için yükseliş hedeflerinin 0,00001700 dolara ulaşması beklenmekte. Shiba Inu’nun güçlü fiyat hareketi gösterememesi ise, yatırımcıları tedirgin edecek ve umutları bir miktar azaltacaktır. Bununla birlikte, Temmuz ortasında Shiba Inu için 0,00000975 dolarlık bir likidite seviyesi gösteren bir düşüş tahmini yaygınlaşmıştı. Şimdiyse piyasalar bu noktadan bir miktar uzaklaştı.

shiba inu teknik analiz

Ayı tuzağı alarmı

Shiba Inu fiyatı, geçen hafta analistler tarafından paylaşılan en son düşüş tahmininin ardından bir miktar değer kaybetti ve 0.00001033 dolara kadar düştü. Şimdi ise ünlü meme coin projesi, 0.00000975 dolarlık hedef düşük seviyesinin %5 üzerine çıktı ancak aradan geçen o zamandan beri ilk üçgen trend çizgisine kadar öngörülen düşüşün neredeyse %80’ini tamamladı. Yaşanan bu fiyat dalgalanmaları, kripto para biriminin yatırımcıları arasında önemli bir kafa karışıklığına neden olmuş durumda.

shiba inu teknik analiz

Shiba Inu için daha olumlu bir senaryo da mevcut ve bu senaryo SHIB için 0,000014000 dolarda yeni zirveleri hedefliyor. 0.00001270 doların üzerinde bir kırılma böyle bir hareketi tetikleyebilir. Buna ek olarak, likidite arayışı, 0.00000770 dolarda düşüş hedefleriyle yeni yazın en dip seviyelerini gördükten kısa bir süre sonra başlayabileceğinden, yatırımcıların dikkatli olmaları gerekiyor.

Yapılan analizler, daha yüksek hedeflerin önce gelebileceğini öne sürse de, 0,00001100 doların altındaki bir kırılmanın, kısa vadeli 0,000000970 dolar seviyesine doğru bir satışı tetikleyebileceğini de belirtmekte fayda var. Bu nedenle, bu tez düzgün bir şekilde ele alınırsa, birçok yatırımcı için düzeni tahmin edilebilir. Yatırımcılar, SHIB için önümüzdeki günlerde yapacakları yatırım planlamalarında farklı senaryoların farkında olmalılar.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir