Teknik Analiz

Shiba Inu (SHIB) analiz: Yeni listeleme haberiyle yükseliş!

Google News Abone Ol

Shiba Inu, küresel anlamda daha fazla kullanıcıya erişebilmek adına yeni borsalardan listeleme almaya devam ediyor. SHIB için yeni listeleme haberi son olarak Filipinler ve Meksika’da hizmet veren bir borsaya açıldığı ortaya çıktı. ShibArmy topluluğunu sevindiren bu habere göre, Dogecoin katili Shiba Inu, Filipinler’deki Coins.ph kripto borsasında artık erişime açık bir durumda.

Shiba Inu Coins.ph üzerinde listelendi

Popüler meme coin projesi Shiba Inu, Coins.ph’de listelenmesiyle birlikte bambaşka bir noktada da artık geniş bir kullanıcı tabanına erişebilir durumda. Buna ek olarak, SHIB tokeni yeni listeleyen borsanın Filipinler Merkez Bankası tarafından onaylandığı ve 16 milyondan fazla kullanıcısı olduğu biliniyor. Böylece Shiba Inu listelendikten sonra bir gecede 16 milyon yeni kullanıcıya ulaşmış oldu. Coins.ph’e göre, lisanslı kripto borsasında listelenen 20 kripto varlık bulunuyor.

Duyuru, borsanın kullanıcılarını ikinci en büyük meme coin projesinin listelemesiyle sosyal medyada art arda paylaşım yapmalarından yaklaşık bir hafta sonra geldi. Listeleme başlangıçta 13 Temmuz 2022 için planlanmıştı, ancak teknik bir aksaklık nedeniyle SHIB listelenmesinin ertelendiği ortaya çıktı. Bir süre sonundaysa sorunlar çözüldü ve borsa Shiba Inu’yu listeleme işlemlerine devam edebildi.

Üniversitede öğrenim ücreti Shiba Inu ile ödenebiliyor

Utel University Mexico, Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Şili, Ekvador, Kolombiya, Panama ve Peru dahil olmak üzere 11’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Bununla birlikte üniversite, Shiba Inu da dahil olmak üzere 34 kripto para biriminde öğrenim ücretlerinin kabul edeceğini duyurdu.

Utel, kripto ödemelerini kabul etmek için önde gelen bir kripto para borsası olan Bitso ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Böylece Shiba Inu artık okul ücretlerini ödemek için kullanılabilir durumda olacak.

Utel’in Bitso ile ortaklığının haberini takiben, çevrimiçi üniversite, Latin Amerika’da kripto para ödemelerini etkin bir şekilde kabul eden ilk üniversite oldu ve bunun topluluk için açıkça güvenilir bir ödeme yöntemi olduğunu belirtti.

Shiba Inu fiyatı ne durumda?

Shiba inu shıb analiz

Shiba Inu’nun fiyat trendine ve yaşanan son olumlu olaylara bakıldığında 0.0000140 dolara doğru bir yükseliş hedefi yaklaşıldığı ortaya çıkmakta. Bu haberlerin de etkisiyle birlikte SHIB artık kayıplarını geri alabilir ve 0.0000140 dolarlık hedefine doğru yükseliş trendi başlatabilir.

Haber yayın saatleri itibariyle 0.00001158 dolar noktasından işlem gören popüler meme token projesinde son 24 saat düşüşle geçti. Bu süreçte %3 düşen SHIB için buna rağmen RSI değerleri halen ılımlı gibi görünüyor. Bu durum da yatırımcılara umutlarını taze tutmak için bir güven vermeye devam ediyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir