Kripto HaberleriAltcoin Haberleri

Shiba Inu kurucusu, sosyal medyadaki tüm paylaşımlarını sildi!

Google News Abone Ol

Geçtiğimiz yıl Elon Musk ile birlikte adını tüm dünyaya duyuran Shiba Inu (SHIB) için bu yıl istenilen seviyeler bir türlü yakalanamadı. Ancak, yatırımcıları korkutan ve üzen durum şu anda bambaşka. Meme temalı kripto para projesinin anonim yaratıcısı olarak bilinen ve “Ryoshi” takma adıyla sosyal medyada var olan kişinin tüm paylaşımlarını kaldırdığı dikkat çekti. Kişisel Twitter hesabı üzerindeki tüm tweet ve etkileşimleri silen kişinin neden bunu yaptığıysa bilinmiyor.

Shiba kurucusundan son sözler!

Shiba Inu projesinin arkasındaki isim olan Ryoshi’nin Medium üzerindeki paylaşımları da yine silindi. Şu anda sadece 3 saat önce paylaşılan 2 farklı Medium yazısı bu adreste yer alıyor. Kimliği bilinmeyen kurucunun son paylaşımındaki sözleriyse şu şekilde oldu:

Her Shibarmy Ryoshi’dir. Birini değil, Shibarmy’nin görkemini temsil ediyor! SON
Shiba projesinin anonim kurucusu tarafından yapılan bu paylaşımlar akıllara projeyi terk edeceği ihtimalini de getirdi. Özellikle de Medium üzerinden yaptığı, “Önemli biri değilim ve bir gün haber vermeden gideceğim. SHIBA’yı alın ve doğru yolculuk edin.” sözleri bu iddiayı destekler nitelikte. Şu anda dev projenin yaratıcısının bunu yapacağına dair bir işaretse bulunmuyor. Şu anda geliştirici ekip faaliyetlerine devam ederken Ryoshi’nin onlara da önemli mesajları oldu. Bu mesajlardaysa aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

“Lütfen değersiz ve anlamsız şeyler söylemeyin.

SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS ve SHIBA Metaverse’e odaklanın.

En kısa sürede bir güncelleme paylaşın.

İnsanları bekletip, tahmin yapmak zorunda bırakmayın.

Gidişat hakkında haftalık bilgilendirmeler yapın.

Boş işlere ihtiyacımız yok.

Gelişiminiz, bir kaplumbağadan bile yavaş.”

Paylaşımların silinmesiyle birlikte Shiba düşüşte!

Olayın sosyal medyada kısa sürede yayılmasıyla birlikte Shiba’nın değeri bir miktar düşüşe geçmiş durumda. Sabah saatlerinde %15 civarı bir yükselişi izleyen meme token projesinin şu anki değeri 0.00001175 dolar olarak ölçülüyor. Buna ek olarak, Shiba’nın değerinin halen gün içi değerlere göre zararda olmadığını belirtmek gerekiyor. Yaşanılanların şu anlık sadece daha fazla kazanç potansiyelinin önüne bir bariyer kurduğunu söyleyebiliriz. Yatırımcıların yaşadığı korkuyla birlikte bir miktar daha artış yaşanabilecekken bu potansiyel kaybedildi.

SHIBUSDT 2022 05 30 21 54 27

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran ve Dogecoin’e olan karşıtlığı ile bilinen Shiba Inu (SHIB) projesi bir süredir dar bir aralıktan işlem görüyor. Kripto para piyasalarındaki olumsuz havadan da etkilenen köpek temalı coin projesinin şu anda kurucunun sarf ettiği sözlerin ardından daha da düşmesi korkuluyor. Yatırımcıların şu anda 0.00001000 dolarlık destekte sıkıca tutunduğu projede kritik bir seviyelerde olunduğunu söylemek mümkün.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir