Altcoin HaberleriKripto HaberleriTeknik AnalizTeknik analiz bülteni

SHIBA INU GRAFİĞİ DARALIYOR! SHIBA’DA YÖN NEREYE?

$SHIB Güncel Teknik Analizi 14.01.2022

Google News Abone Ol

Shiba Inu anlık fiyatı $0,000031 USDT, 24 saatlik işlem hacmi $1.711.452.053 USD. . Shiba Inu son 24 saatte yüzde düştü. Anlık sıralaması #13.

Shiba Inu’yu BinanceOKEx, FTX ve Gate.io gibi borsalarda bulabilirsiniz.

cvj.shibainu scaled 1

SHIBA INU (SHIB) Nedir?

Shiba Inu isimli kripto para birimi, “Ryoshi” adlı anonim bir geliştirici tarafından Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü. İnternet şakası (meme) tabanlı kripto para, yatırımcı toplulukları tarafından ilgi gördü ve hızla değer kazandı. Coin’in cazibesi, Elon Musk ve Vitalik Buterin gibi ünlü simaların dikkatini çekti, haber başlıklarında ve tweet’lerde adından söz edildi.

Shiba Inu, Dogecoin’in kullandığı Srypt-tabanlı madencilik algoritmasının Ethereum tabanlı muadili olarak geliştirildi. Shiba Inu ve SHIB token; Baby Dogecoin (BabyDoge), Dogecoin (DOGE), JINDO INU (JIND), Alaska Inu (LAS) ve Alaskan Malamute Token (LASM) dahil olmak üzere köpek temalı kripto para birimleri arasında kendine yer buldu. Dogecoin’in 0,0002’den 0,75 dolara çıkması, değerleri son derece düşük olan token’ların yatırımcılar tarafından ilgi görmesini sağladı.

Evvel zaman içinde, çok özel bir köpek vardı. Shiba inu ırkı o köpek, üzerinde bir logosu bulunan kripto para birimlerine yatırım yapmaları için dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişiye ilham oldu.

Meme coins 630 630

SHIBA INU Neden Farklı?

SHIBA INU web sitesi, SHIBA INU topluluğunu NFT piyasasına getirirken, dünyanın dört bir yanında köpek temalı eser üreten sanatçıları “Sanatsal Shiba Hareketini” desteklemeye davet ediyor.

SHIBA INU ayrıca kurtarma operasyonlarına bağış toplamak adına Amazon Smile üzerinde bir kampanya oluşturdu. Shiba Inu Kurtarma Derneği bünyesindeki Shiba Inu köpekleri dahil edildi.

SHIBA INU GÜNCEL TEKNİK ANALİZİ

Adsiz 4

SHIB/USDT 1 Kasım 2021’den süregelen düşen trendinin eşiğinde hareketine devam ediyor. Shiba bu hareket eşiğinde gittike sıkışıyor. 4 saatlik range’inin altına sarksa da sert bir kırılımla tekrardan içeri girdi. TD Sequential indikatörü de al sinyalini 11 Ocak 2021’de verdi. Şu an yapılması gereken EQ seviyesinin (0.00003406$) hacimli bir mumla kırılmasını beklemek çünkü o seviye 50 günlük hareketli ortalamanın geldiği, güçlü bir direncin olduğu ve hatta trendin kırılımına da denk geliyor. Bu sebeplerden ötürü SHIBA INU’nun bu bölgeyi kırması gerekiyor. 0.00002952 seviyesini destek olarak kullanması gerekiyor oranın altına sarktığı taktirde en altta belirttiğim destek seviyesinden alıcı bulabilir diye düşünüyorum.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir