Altcoin HaberleriBlockhainKriptoKripto Haberleri

SHIB Balina Varlıklarında Düşüş, 2 Milyarın Altında!

Shiba Inu tutan balinaların sert hareketleri dikkat çekerken, büyük hesapların elindeki toplam SHIB değeri de 2 milyar doların altına indi. Bu düşüşe rağmen ise SHIB hala balinaların elinde dolar değeri olarak en fazla bulunan token konumunu koruyor.

Google News Abone Ol

Bitcoin’de fiyat hareketinin sertleşmesi, Ethereum ağındaki balinaların hareketlerinin de artmasına neden oluyor. Dün 51 bin dolar üzerine çıkan Bitcoin’in daha sonra yeniden 50 bin doların altına inmesi ile markette volatilitenin artmasına sebep oldu.

SHIB hala ilk sırada…

Ethereum ağındaki en büyük bin balinanın hareketlerini takip eden WhaleStats adresinden alınan bilgilere göre balinaların elindeki SHIB’lerin toplam değeri de 2 milyar doların altına düştü. Ancak popüler token SHIB, hala bu hesapların dolar bazında tuttuğu en büyük kripto para olma durumunu da koruyor. Balinaların en çok trade ettikleri token ise LINK oldu.

D998ADF0 AD4E 4982 98BB AB83105367BA 1 201 aL

LINK, yazımızın yayın tarihi itibari ile 20.5 dolar seviyelerinden işlem görmekte. Zirve fiyat seviyesinden %60’dan fazla düşmüş durumda. (Grafik LINK/USD, 1 günlük zaman diliminde)

Borsa token’ları dikkat çekiyor

Balinaların elinde bulunan kripto para borsalarının kendi kripto paraları da dikkat çekiyor. Ethereum ağındaki balinaların dolar bazında en çok tuttukları ikinci token FTX borsasının kendi parası olan FTT. İlk 10 token arasında FTT gibi; OKB (OKEx), CRO (Crypto.com) ve BEST (Bitpanda) gibi diğer borsa token’larının da olması gözlerden kaçmadı.

İlk 100 cüzdan %26’ya sahip!

Ethereum SHIB tutan cüzdan sayısı 1 milyon 97 bin olarak gösterilirken, Shiba Inu tutan adreslerin aynı zamanda Ethereum, Matic, OKB ve CRO da tuttukları görülüyor. En fazla SHIB sahibi olan ilk 100 cüzdan aynı zamanda toplam SHIB arzının da yüzde 26’sına sahip… Bu da kontrolün az sayıda balinada olduğu gerçekiğini gözler önüne seriyor.

55317417 7041 41A2 9BAB C71A91918AC3 1 201 a

Oldukça hareketli bir fiyat grafiği görüyoruz SHIBA’da. (Grafik SHIB/USD 1 günlük zaman dilimindedir.)
28 Ekim tarihinde büyük yüskeliş hareketinde tepe noktaya ulaşan Shiba Inu, 0,000086 dolarlık fiyatla rekor kırmıştı. Fenomen token, haberin yazıldığı dakikalarda ise yaklaşık 0,000035 dolardan işlem görüyor.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir