NFT Haberleri

Sektöre yeni giren NFT projeleri haftaya damgasını vurdu!

Google News Abone Ol

Kripto para piyasalarındaki çalkantılı süreç devam ederken NFT alanı bundan önemli ölçüde sıyrılmış gibi duruyor. Özellikle de adını ilk kez duyduğumuz ve sektöre yeni giren birkaç NFT projesinin haftaya damga vurduğu görüldü.

Goblintwon NFT koleksiyonu haftanın birincisi oldu

Bu haftaki en popüler NFT projesi, adını son günlerde sıkça duyduğumuz Goblintown oldu. Goblintown.wtf adıyla da bilinen bu koleksiyonun değeri her geçen gün hızla yükselmeye devam ediyor. Projede en dikkat çeken noktaysa tamamen ücretsiz olmasıydı. Bu yüzden hızla popülerlik kazanan ve insanları kendine çeken projenin ekstra konuşulduğu söylenebilir. Şu anda sosyal medyada gündem olan NFT koleksiyonuna olan ilgi OKLink verilerine göre onu haftanın birincisi yapmış durumda.

OKLink verilerine göre, Goblintown NFT koleksiyonunun 3 Haziran günü itibariyle ortalama değeri 9.735 dolar civarında. Sadece bugün 2.283 farklı işlemin kaydedildiği koleksiyonun ticaret hacmiyse haftalık 22 milyon doları aşmış durumda.

populer nft koleksiyonlari

Kripto para piyasalarındaki düşüşlerden bu hafta kendini koruyan NFT dünyasında 2 yeni isim göze çarpıyor. Goblintown ve Boki adlı iki farklı koleksiyon adeta haftaya damgasını vurdular. Buna ek olarak, ilk 5 sıralamasında yine Bored Ape Yacht Club ve ona bağlı Otherdeed for Otherside ve Mutant Ape Yacht Club projelerini görüyoruz.  Bu iki NFT projesi de son birkaç günde önemli yükseliş yaparak eski şaşalı günlerine kavuşmak istediklerini bir kere daha kanıtladı. Ancak, kripto para piyasalarındaki genel düşüşün etkilediği bu NFT koleksiyonlarının minimum değerleri adeta dibi görmüş durumda. Rekor kırdıkları dönemlerden neredeyse en az %50 daha az değerli olan NFT ürünlerinin piyasalardaki hareketlenmeleri yakından takip etmeleri ve ona bağlı olarak değer kazanmaları bekleniyor.

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir