Bitcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

SEBA CEO’su, kurumsal yatırımın Bitcoin’i 75.000 dolara çıkaracağını söylüyor!

Google News Abone Ol

İsviçre merkezli finans kuruluşu SEBA Bank’ın CEO’su, 2022 Bitcoin (BTC) için tahminlerini paylaştı. BTC boğaları için bir nimet olan Guido Buehler, kurumsal benimseme ve coin başına 75.000 $’a kadar bir fiyat artışı konusunda iyimserdi.

SEBA’da varlık havuzlarının yatırım yapmak için doğru zamanı aradığını bir röportajda açıkladı; ancak sermayeyi dağıtmak için doğru taraflara ve gerekli düzenlemeye ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Bitcoin’in bu yıl yeni zirvelere ulaşıp ulaşmayacağı üzerine sorulduğunda, Buehler bunun mümkün olduğunu düşünüyor, “Soruların cevabı hep zamanla ilgilidir.” dedi. BTC hakimiyetinin %40’a düşmesiyle, yönlü bir oyun arayan yatırımcılar için çok önemli bir an olduğunu kaydetti.

Röportaj, kripto alanındaki “sofistike” oyuncuların potansiyel iş anlaşmalarını tartışmak için bir araya geldiği İsviçre’nin St. Moritz kentindeki Crypto Finance Konferansında gerçekleşti.

Fiyat artışlarının ardındaki nedenler, Ledger’ın derin düşünceleriyle çatışıyor. Aynı konferansta Pascal Gauthier, BTC’nin yeni zirvelere ulaşması konusunda hemfikirdi, ancak perakende satışın sorumluluğu üstleneceğini de belirtti.

SEBA bankası, kripto dostu bir bankacılık kurumu olarak itibar kazanıyor. Banka kısa süre önce, FTX ve Alameda Research’ün yatırımcı olduğu 110 milyon İsviçre Frangı (119 milyon $) tutarında bir C Serisi finansman turunu tamamladı. Geçen yıl Ekim ayında banka, müşterilerin kripto varlıkları üzerinde yakında getiri elde edebileceklerini söyledi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir