Kripto Haberleri

Sandbox, World Of Women İle Ortaklık Kuruyor!

Sandbox, Web3'te kadın kapsayıcılığını desteklemek için World of Women ile ortaklık kuruyor.

Google News Abone Ol

Sandbox ve World of Women, NFT ve metaverse alanına daha fazla kadın ve çeşitlilik getirmek için bir araya geldi ve WoW Foundation’ın lansmanını duyurdu.

Vakıf, merkezi olmayan web alanlarında kadınların temsilini güçlendirmeye adanmış The Sandbox’tan 25 milyon dolarlık bir hibe ile başlayacak.

WoW Vakfı

Sandbox, dört ana sütuna odaklanan bir dizi etkileşimli deneyim yaratmak için World of Women ile birlikte çalışacak.

Duyuruya göre, bunlar arasında “sanatçıları destekleyerek ve projeleri finanse ederek ekosistemi canlandırmak; yeni gelenleri eğitmek; diğerlerine ilham verirken kadın merkezli nedenlere daha fazla görünürlük sağlamak için iletişim kurmak; ve hayır kurumlarına geri vermek.”

Fon ayrıca The Sandbox, Animoca Brands ve Brinc genelinde iş geliştirme fırsatlarından yararlanacak.

Sandbox, içerik oluşturuculara mentorluktan başlayarak Web3’teki başarıları boyunca rehberlik etmeyi amaçlıyor.

w

 

Ek girişimler

Fonun misyonunu destekleyecek çeşitli girişimlerden bazıları, vakıf için bir vitrin görevi görecek 2×2 Sandbox arazisi üzerinde bir bina olan WoW Müzesi’ni ve nasıl yapılacağına dair ücretsiz çevrimiçi dersler sunacak WoW Üniversitesi’ni içerecek.

Sertifika almak ve bir “NFT diploması” almak isteyenler, The Sandbox’taki sürükleyici deneyimlerle yürütülen kursa katılabilecekler.

İlginizi Çekebilir: Ukrayna, Kripto Finansmanı Baskısı Devam Ederken NFT’lerin Silahlı Kuvvetlerini Destekleme Planları Açıklanacak!

Ayrıca, projeler ve sanatçılar için bir kuluçka merkezi olarak inşa edilen WoW Akademisi, tavsiye ve finansmandan mentorluğa ve The Sandbox ve World of Women’s ağına erişime kadar her düzeyde destek sağlayacaktır.

Son olarak, World of Women, Alpha 2 lansmanı sırasında 10.000 3D avatar yayınlıyor.

Duyuruya göre The Sandbox, satın alma sırasında The Sandbox Alpha Season 2’de merkezi bir rol oynayacak olan Aurora adlı en pahalı WoW NFT’yi satın aldı.

 

Eskiden WoW #6025 olarak bilinen Aurora ile tanışın 🌠

Bu isim ona DaWoW tarafından verildi ve @TheSandboxGame Alpha Sezon 2’de merkezi bir rol oynayacak ✨

DaWoW teklifine oy verdiyseniz, Anlık Görüntü teklifinde POAP’lerinizi talep ettiğinizden emin olun! ✅ 

 

Kurucu Ortaktan Gelecek Planı

Ayrıca World of Women’ın Kurucu Ortağı ve Sanatçısı Yam Karkai:

WoW Müzesi’ni çok sayıda ve çeşitli etkinliklerle metaverse’de temsil ve çeşitliliğin sembolü haline getireceğiz. Önümüzde harika projelerimiz var ve bunları The Sandbox’taki topluluğumuzla birlikte gerçekleştirmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir